Grubu
    Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni

mutlak değer etkinlik

selam arkadaşlar ben feride ve yeni üyeyim siftahı bu konuyla açtım çünkü ihtiyacım var.. formasyon öğrencisiyim ve yardım ederseniz sevinirim.
    konum mutlak değer ve hocam benden etkinlik ağırlıklı bi konu anlatımı bekliyor. değişik fikirlere ihtiyacım var. mutlak değere neden ihtiyaç duymuşuz, öğrencinin ne işine yarar bu mutlak değer, konuya başlarken öğrencinin dikkatini nasıl çekebilirim gibi...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Konuyu ilkokul öğrencisine mi yoksa lise öğrencisine mi anlatacaksınız ? İlkokul ise yardımcı olabilirim.
    İnternetim yok

Grubu
    Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    9. sınıf öğrencilerine anlatacağım. o yüzden zorlanıyorum zaten. nasıl yapsam seviyelerinin altına iniyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Forumdaki 9. sınıf öğrencilerine sorarsanız belki onlar size ilham verebilirler.
    İnternetim yok

Grubu
    Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    antıklı bir çözüm gibi bu konuyu oraya mı taşıyayım ne yapılır burayı pek okuyan yok gibi

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    11. sınıf
    Bence anlatımınızı basitleştirmeli, ilgi çekici hale getirmelilsiniz. Teorik bir konu anlatımı pek güzel olmazdı. Ayrıca aşırı da basite inmeyin. Tamam, 9. sınıfız ama o kadar da seviyesiz değiliz hani

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı smallesmer'den alıntı Mesajı göster
    antıklı bir çözüm gibi bu konuyu oraya mı taşıyayım ne yapılır burayı pek okuyan yok gibi
    Orda daha çok ilgi çekecektir Ya da sohbet bölümüne alabiliriz, orası da sık okunur bence

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    6. sınıf kitabındaki etkinlik işinize yarar belki.

Grubu
    Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı gökberk'den alıntı Mesajı göster
    Orda daha çok ilgi çekecektir Ya da sohbet bölümüne alabiliriz, orası da sık okunur bence
    siz daha iyi bilirsiniz yarına kadar kafamda fikirlerle hocanın odasında olmam gerek yoksa paralar beni

matci çok güzel bi etkinlik ama 9. sınıf için basit kaçar gibi geldi. ilkokul olsaydı etkinlik yapmak ne kadar basitmiş ya lise seviyesine çekmek zorundayım

Grubu
    Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı Mat.'den alıntı Mesajı göster
    Bence anlatımınızı basitleştirmeli, ilgi çekici hale getirmelilsiniz. Teorik bir konu anlatımı pek güzel olmazdı. Ayrıca aşırı da basite inmeyin. Tamam, 9. sınıfız ama o kadar da seviyesiz değiliz hani
    işte sorun o ilgi çekici şeyi bulmada yapamıyorum bir türlü. öğrencinin nasıl ilgisini çekebilirim? dün özel öğrencime köklü sayılarla ilgili pisagorun öldürüldüğünü anlatıyorum bana mısın demiyo böyle bi durumda insanın ilgisi çekilmez mi hiç ya

3 sayfadan 1.si 123 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!