Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite

YGS Kaynakları hakkında

Merhaba arkadaşlar. YGS konuları için Mustafa Yağcı'nın MY Matematik 1 kitabındaki sorularının yanında Birey B ve C çözsem yeterli olacak mıdır? C oldukça zorluyor hatta B bile bazen zorluyor. Bu üç kitap yeterli olur mu dersiniz YGS açısından? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder,
    Siyah beyaz forman bize bir ömür yeter

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Hem de öyle bir yeter olur ki.... Hele şu C ye bittim. Ben de alacağım. Çok hoşa benziyor. MY zaten çok iyi. F.em konu özetli var YGS için, orda da yabana atılacak sorular yok. Kasabilir. Amaç sadece YGS ise Birey B biraz tuzlu olacaktır, konu özetliyi deneyebilirsin.
    ...

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı Attalos'den alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. YGS konuları için Mustafa Yağcı'nın MY Matematik 1 kitabındaki sorularının yanında Birey B ve C çözsem yeterli olacak mıdır? C oldukça zorluyor hatta B bile bazen zorluyor. Bu üç kitap yeterli olur mu dersiniz YGS açısından? Yorumlarınızı bekliyorum.
    YGS o kadar büyütülecek bi sınav değil 2 - 3 aydan fazla ygs çalışma. LYS'ye ağırlık ver. Önemli olan LYS. Söylediğin kitaplar fazlasıyla yeterli olacaktır. LYS için sağlam kaynaklar bulmanı öneririm

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Merhaba arkadaşlar.
    Mustafa yağcının pdf şeklindeki kitaplarının linklerini yollayabilir misiniz ?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı iijessy'den alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Mustafa yağcının pdf şeklindeki kitaplarının linklerini yollayabilir misiniz ?
    kendi sitesi vardı oraya baktın mı

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı synyster'den alıntı Mesajı göster
    YGS o kadar büyütülecek bi sınav değil 2 - 3 aydan fazla ygs çalışma. LYS'ye ağırlık ver. Önemli olan LYS.
    Bu pek belli olmaz. Lys yi bu sene ne kadar zorladıklarını biliyorsunuz... İyi bir YGS geçiremese idim şu an bitmiştim. Lütfen ikisine de iyi odaklanın.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Baktım tabii. Fakat kaldırmışlar yok bulamadım. :/
    Pc sinde olanlar e-mail adresime yollayabilir misiniz acaba ?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı iijessy'den alıntı Mesajı göster
    Baktım tabii. Fakat kaldırmışlar yok bulamadım. :/
    Pc sinde olanlar e-mail adresime yollayabilir misiniz acaba ?
    internette farklı sitelerde bulabilirsin sanırım mustafa hocayla konuştum site sahibiyle papaz olmuşlar biraz zormuş artık o pdflerin yüklenmesi filan.
    Neyse kaynak konusuna gelelim
    Geometri için Final+Mustafayağcı my mat 1 + Odtü(kesinlikle!!!) + bireyc (bomba bir kitap çok hoşuma gitti) bunları al hakkıyla çözersen (hele ki odtü ve bireyc'yi fule yaklaşırsın)
    matematik 1 içinse çok kasma ygs zor bir sınav değil mymat1+odtü+bireyb fevkalade iyi olur

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    istersen kendim için hazırladığım kitap listesi var paylaşayım burada sen de alırsın

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Çok sevinirim savaş şimdi kitapçıdan çıktım *** ve final aldım seninkileride almak isterim
    Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder,
    Siyah beyaz forman bize bir ömür yeter

3 sayfadan 1.si 123 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!