Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı kırmızı gece'den alıntı Mesajı göster
    sana ne benim yorum kabiliyetimden ?
    Yaşınız kaç bilmiyorum. Dünyadaki bütün sınavları kazabilirsiniz Dünya 1.si olabilirsiniz ama bence azıcık insan olun.
    Evet bana ne sizin yorum kabiliyetinizden evet bana ne sizin sorularınızdan ister çözün ister çözmeyin. Ama azıcık saygı azıcık edep.
    Ne olursa olsun karşınızdaki bayan.
    İnternetim yok

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    Alıntı Melek12'den alıntı Mesajı göster
    Yaşınız kaç bilmiyorum. Dünyadaki bütün sınavları kazabilirsiniz Dünya 1.si olabilirsiniz ama bence azıcık insan olun.
    Evet bana ne sizin yorum kabiliyetinizden evet bana ne sizin sorularınızdan ister çözün ister çözmeyin. Ama azıcık saygı azıcık edep.
    Ne olursa olsun karşınızdaki bayan.
    neden bahsediyorsun anlamıyorum
    cevabını biliyorsan cevapla bilmiyorsan bırak bilen birisi cevaplasın
    sürekli birileriyle kavga ediyorsun, insanlar buraya bir şeyler öğrenmeye geliyor
    "kalemi al yaz ciz falan diyemezsin"
    sen biraz kibar ol önce , arkadaşım
    neyse cevabı bilen birisi yanıtlarsa sevinirim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı kırmızı gece'den alıntı Mesajı göster
    neden bahsediyorsun anlamıyorum
    cevabını biliyorsan cevapla bilmiyorsan bırak bilen birisi cevaplasın
    sürekli birileriyle kavga ediyorsun, insanlar buraya bir şeyler öğrenmeye geliyorum
    "kalemi al yaz ciz falan diyemezsin"
    sen biraz kibar ol önce , arkadaşım
    neyse cevabı bilen birisi yanıtlarsa sevinirim
    Neden mi bahsediyorum balık tutup vermek yerine balık tutmayı öğretmeye çalışıyorum.
    Sürekli birileriyle kavga mı ediyorum ? Sana gerçekten yuh diyorum.
    Ben gayet kibarım. Açıp konularına bakarsan kaç konuna cevap verdiğimi göreceksin. Yani seninle bu ilk konuşmamız değil. Kalemi al,yaz,çiz demekle sana emir verdiğimi düşünüyorsun harelde.

İnsan oğlu değil miyiz topraktanız. Su görünce ÇAMURLAŞIRIZ.
    İnternetim yok

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    lütfen benden uzak dururmusun arkadaşım

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    bu arada benim soru kaynadı arada

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    [B]Melek12 arkadaşımızın "Eline kalemi kağıdı al anlayasıya kadar düşün yaz çiz uğraş. Emin ol yorum kabiliyetin daha da gelişecek." deyişini emir gibi algılamanız çok normal. Ama foruma sürekli giren bir kullanıcı, geçmiş konulardaki yorumları ve kullandığı ifadeler ne kadar naif. Bir insanın "cevabın şu kısmını anlayamadım" ricasına olacak tepkisi bu kadar çabuk değişebilir mi? Zannetmiyorum ki burada sizin anladığınız şekilde size "uğraşıp didinmeden her şeyi hazırdan bekliyorsun, bu kadar hazırcı olma" demek istemiş olsun. Ki yorum kabiliyetinizin gelişeceğini de belirtmesinde neden kaba bir niyeti olsun?

İnsanlar hem yardım almak hem yardım etmek, çoğu zaman da stres atabilmek için buraya geliyorlar. Size hiçbir karşılık beklemeden, sadece manevi bir karşılık olan teşekkürü dileyerek başka kim yardımda bulunur? Siz özel ders öğretmeninize bir karşılık verirken dahi ona saygısızlıkta bulunamayacakken, hele hele bunu karşılıksız yapan birine nasıl böyle bir ithamda bulunabilirsiniz? Ki "cevabını biliyorsan cevapla bilmiyorsan bırak bilen birisi cevaplasın" demişsiniz. Cevabını alamadığınızda bu kadar sinirlenmenizin nedeni nedir? Dilerseniz buraya 1000 soru yazarsınız ve hiçbiri de cevaplanmayabilir! İnsanların cevaplamama özgürlüğü vardır, tıpkı sizin ekleme özgürlüğünüz olduğu gibi. Melek12 yerine bir öğretmen ifade etseydi bunları, muhtemelen yine sinirlenirdiniz fakat bu kadar rahat ifade edemezdiniz, (ayıplanırdınız değil mi?) bu da ifadelerinizi karşınızdaki insanın cinsiyetine-yaşına vesairesine bakarak seçtiğinizi gösteriyor.

Arkadaşınızı kırmış olmanızdan daha mühim olan bir sorunuz var nihayetinde, ve o hala çözülmedi öyle bekliyor.. bundan daha önemli ne olabilir ki, değil mi.
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Forumda böyle tartışmalar olmasa, kimse kimseyi üzmese daha güzel olmaz mı...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    bu tavsiyeyi emir olarak algılıyorsan pskolojinden şüphe etmelisin

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    arkadaşlar lütfen terbiye ve ahlak sınırlarını aşmayalım.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Kilitliyorum konuyu...

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!