Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    mm.Dur bakalım bi Adminimiz görsün de.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Her derste olsun ilk adim kimya,matematik vs. konuyu pekiştirmek niyetine cok işe yariyor.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Aslında bu konu çok önemli öğrenciler için. Ne kadar iyi bir yayın evi bile olsa her kitabı iyi olmuyor. Yazanlar ve denetim ile alakalı. İsterseniz bi forum kategorisi açabiliriz.
    Elinize sağlık.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Hocam,ben şöyle düşündüm.
    Anasayfaya "Kitap incelemeleri" adı altında bir bölüm açalım.Daha sonra işte kitap yorumlamak isteyen arkadaşlar word aracılığıyla belirli bir düzende yazarak size ulaştırsın siz de gördükten sonra anasayfaya kayıt edilsin.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Admin'den alıntı Mesajı göster
    Aslında bu konu çok önemli öğrenciler için. Ne kadar iyi bir yayın evi bile olsa her kitabı iyi olmuyor. Yazanlar ve denetim ile alakalı. İsterseniz bi forum kategorisi açabiliriz.
    Elinize sağlık.
    10 numara olur.
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Hocam,ben şöyle düşündüm.
    Anasayfaya "Kitap incelemeleri" adı altında bir bölüm açalım.Daha sonra işte kitap yorumlamak isteyen arkadaşlar word aracılığıyla belirli bir düzende yazarak size ulaştırsın siz de gördükten sonra anasayfaya kayıt edilsin.
    Benim aklımdaki öyle değil. Olursa şöyle olmalı. ana sayfaya kitap incelemesi diye bir link konulabilir ama link kullanıcıyı doğrudan foruma yönlendirsin.
    incelemeler ise sadece tek kişiye bağlı kalmasın. yani aklımdaki şeyi örnek ile açıklayayım
    Yakında my matematik 1'in incelemesini yapacağım. Konuyu açtığımda altına "çok iyi inceleme" vs değilde diğer my matematik kullanıcılarının kendi küçük incelemelerini yazsın. yani 1 kitapın birden fazla incelemesi olur. sonuçta bu yazdıklarım kendi düşüncelerim. belki br yerde hata yapmışımdır. Veya moderatörlerde mesaj taşıma varsa( işte 3. mesajı 2. mesaj gibi yapma vs) o bölümünün moderatörü mesajları taşıyabilir. mesela bu F e m konusunda birisi kendi incelemesini en alta yaptı. moderatör onu direk yukarıya taşısın. böylece incelemer alt alta olmuş olur. Bu konuları okuyanda yalnızca tek bir inceleme ile yetinmesin.
    Benim aklımdaki bu.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!