Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

Kurallara uysaydın da silmeseydi dua et silmiş benim gibi direk ban atmamış!
    Açık Yerde Tepecik Kendini Dağ Sanır

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

olayı hatırlamıyorsun daha soruları resimle attığım için sildin sana da özelden söyledim onlar metinle yazılacak sorular değil diye ama uyarı bile vermeden sildin soruların kopyası bende olmadığı için hepsi gitti sınava 1 hafta kala ne diyim çıkıyor işte senden
    Foruma üye olan herkes üyelik şartlarını okumuş ve kabul etmiş olur, sen üye olmayı başardığına göre bu söz konusu kuralları okumuş olmalısın forum kuralları içinde resimle soru eklemenin yasak olduğu yazıyor. Metinle yazamıyorsan editörle yazarsın. Burada kimseye haksızlık yapılmaz.

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

Ya arkadaşım biz senle niye uğraşıyoruz ki ! Herkese bi laf atıyorsun ! Hadi güle güle banlandın !

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Açık Yerde Tepecik Kendini Dağ Sanır
    Haydi bay bay.
    Çöplüğüne geri dön sen!

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Ya arkadaşım biz senle niye uğraşıyoruz ki ! Herkese bi laf atıyorsun ! Hadi güle güle banlandın !
    Ondan sonra Moderatörler niye adalet sağlayamıyormuş?
    Üyeler üyeliklerini bildikleri sürece sorun olmaz kimse merak etmesin!

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Sınavda beni hatırlarsın çıkacak bular senden merak etme ister banla ister banlama çokta tın benden geçti istediğim hedefimide gerçekleştirdim üniversitede istediğim bölümdeyim buda sana gönderme olsun ama bana yaptığın elbet senden çıkıcaktır
    MOMCO sana gelicen ezik sen bir hattini bil eğer bir kıyaslama olucaksa senin bulunduğun yer çöplük sen ise çöpsün hem yaşça benden küçüksün şu ukala tavırlarına bak hadi yürü derler neymiş ''dua et yine ben olsan seni bonlorom''

Mod almışsınız milletin sorunlarını çözeceğinize zorda kaldınızmı ban demi

BONLOROM SENİ HAHAHA

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Zorda kalmadık merak etme sen cancağzım.
    sen çık sitenin en üstüne başlığa bak burası matematik tutkunlarının buluşma noktası.
    O yüzden zekasını yaşı kaçta olsa(!) geliştirememiş zatları bulundurmuyoruz biz burda.
    Haydi diyelim zor da kaldık ban attık.
    Kim sorgulayabilir bizi? sen mi ? Gülesim geldi.Gerçekten , enteresan bir zatsın.

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Sınavda beni hatırlarsın çıkacak bular senden merak etme ister banla ister banlama çokta tın benden geçti istediğim hedefimide gerçekleştirdim üniversitede istediğim bölümdeyim buda sana gönderme olsun ama bana yaptığın elbet senden çıkıcaktır
    MOMCO sana gelicen ezik sen bir hattini bil eğer bir kıyaslama olucaksa senin bulunduğun yer çöplük sen ise çöpsün hem yaşça benden küçüksün şu ukala tavırlarına bak hadi yürü derler neymiş ''dua et yine ben olsan seni bonlorom''

Mod almışsınız milletin sorunlarını çözeceğinize zorda kaldınızmı ban demi

BONLOROM SENİ HAHAHA
    He bi de pas geçmiyeyim.Ben karşımdaki insana yaşından ötürü değil , zekasından ötürü saygı duyarım.
    bilhassa , size saygı duyamamamın yegane nedeni budur.

1 2

• Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!