Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

deneme sınavı

Türkiye Geneli ygs Güvender kitapçık üzerindeki barkod numarasını verebilir misiniz? Tekno Femde çözümlerine bir bakmak lazım

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında bana da kitapçık lazım. Burdan bende sorayım, kitapçığı olan varsa tarayıp özelden gönderebilir mi ? Karalanmış olması önemli değil.

Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Allah'ın kulu yokmu bankod verecek olan

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Güvenderin sitesinden baktın mı kitapçıklar varmış orda.

Statü
    Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkürler bende var o da bankod yok çözemediğim bazı sorular varda onun için istediydim neyse dersane gider alırım bu arada sınav giriş yerleri belli olmuş

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Teşekkürler bende var o da bankod yok çözemediğim bazı sorular varda onun için istediydim neyse dersane gider alırım bu arada sınav giriş yerleri belli olmuş
    Evet saat 4:00 gibi açıklandı sanırım, benden 30-40dk uzak bi yer çıktı çok şansızım

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Evet saat 4:00 gibi açıklandı sanırım, benden 30-40dk uzak bi yer çıktı çok şansızım
    geçen sene sınava hazırlanırken sınava çok az kala benim sorularımı silmiştin sınava o soruları çözemeden girdim senin yüzünden belki o çıkıyordur şimdi senden

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    geçen sene sınava hazırlanırken sınava çok az kala benim sorularımı silmiştin sınava o soruları çözemeden girdim senin yüzünden belki o çıkıyordur şimdi senden
    Neden silmiştim acaba ? Büyük ihtimalle 5 sorudan fazla sordun. Başkalarının hakkını yediğin/yemeye çalıştığın için senin sınavın iyi (!) geçmiştir heralde.

Statü
    Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Kurallara uysaydın da silmeseydi dua et silmiş benim gibi direk ban atmamış!

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    olayı hatırlamıyorsun daha soruları resimle attığım için sildin sana da özelden söyledim onlar metinle yazılacak sorular değil diye ama uyarı bile vermeden sildin soruların kopyası bende olmadığı için hepsi gitti sınava 1 hafta kala ne diyim çıkıyor işte senden

1 2

• Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!