Grubu
    Üye
    İş
    Diğer

geometri-üçgende alan soruları

cevapları bende olmadığı için yazamıyorum

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    1) alan kaydırma yapın forumda çok çözüldü bunlardan arşivden benzerlerini bulabilirsin

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    forumda muhakkak benzer sorular çözülmüştür. diğer matematik konularıyla ilgili de çözülmüştür. bu kadar çok soru çözüldüyse ben daha fazla meşgul etmeyeyim sizi. ilginiz için teşekkürler.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı stefani'den alıntı Mesajı göster
    forumda muhakkak benzer sorular çözülmüştür. diğer matematik konularıyla ilgili de çözülmüştür. bu kadar çok soru çözüldüyse ben daha fazla meşgul etmeyeyim sizi. ilginiz için teşekkürler.
    mesgul ettiniz ditye bir sey mi dedim? pcden giremiyorum kimse de bakmayinca cizemedigimden dolayi yazdim bu arada boyle bir konusmayla cevap beklemeyin zarten neyse.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    üslubumda bir tuhaflık göremiyorum ben sizi daha fazla meşgul etmeyeyim derken de forumu kastettim, şahsınızı değil. kısaca bir daha yazmayacağımı belirttim. amacım tartışmak değil ki. ama önceden de sorduğum soruların birine aynen bu şekilde yaklaşmıştınız ve bunu yazmadan edemedim ben de. burasının amacı soru çözmek halbuki. kimse mecbur değil ve gönüllülük esas öyle değil mi ? ama arşivlere sürekli bakacaksak bir anlamı kalıyor mu sizce ?

ayrıca ben soruyu soralı yarım saat olmuş. belki başka birileri de bakabilirdi. asıl siz arşivde var bakın türünden bir şey yazarsanız bakacak olan da bakmaz zaten sorulan sorulara

benim açımdan düşünürseniz muhakkak beni anlarsınız. soru yazmayacağımı da belirttim ayrıca. kısa zamanda da olsa yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum, hepsi bu.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    üslubumda bir tuhaflık göremiyorum ben sizi daha fazla meşgul etmeyeyim derken de forumu kastettim, şahsınızı değil. kısaca bir daha yazmayacağımı belirttim. amacım tartışmak değil ki. ama önceden de sorduğum soruların birine aynen bu şekilde yaklaşmıştınız ve bunu yazmadan edemedim ben de. burasının amacı soru çözmek halbuki. kimse mecbur değil ve gönüllülük esas öyle değil mi ? ama arşivlere sürekli bakacaksak bir anlamı kalıyor mu sizce ?

ayrıca ben soruyu soralı yarım saat olmuş. belki başka birileri de bakabilirdi. asıl siz arşivde var bakın türünden bir şey yazarsanız bakacak olan da bakmaz zaten sorulan sorulara

benim açımdan düşünürseniz muhakkak beni anlarsınız. soru yazmayacağımı da belirttim ayrıca. kısa zamanda da olsa yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum, hepsi bu.
    Kesinlikle haklısın.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    sorduğum soruların birine aynen bu şekilde yaklaşmıştınız burasının amacı soru çözmek halbuki. kimse mecbur değil ve gönüllülük esas öyle değil mi ? ama arşivlere sürekli bakacaksak bir anlamı kalıyor mu sizce ?

Ben burada zorunluluk var demedim.İstediğim şekilde yaklaşırım bu benim prensibim.
    Var olan ve çözülmüş olan bir soruyu tekrar çözüp göndermek karışıklık yaratır burada parayla çözüm yapmıyoruz öğrenmek isteyen emek de harcayacak.

Hepsi bu.

Alıntı MrDemir'den alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısın.
    Hak verdiğiniz kısım nedir? Merak ettim.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!