Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    off siz varya siz -.- zorla çalışasım geldi devam ediyim ben

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    et bakalımmm hadi vakit kaybetme
    '' GET EVERYONE İS HAPYY ''

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Başlamadan birşey sorayım videolu öss'de çıkmış soru çözümlerinin olduğu bir site biliyor musunuz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    özel mesajla gönderdim sana link ok hadi iyi çalışmalar

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı atena'den alıntı Mesajı göster
    neden mutsuzsun ya keşke hersey bunlar gibi olsaa hayatta bazı şeyler varkiii!!! yanlıs anlama lütfen yazdıklarımı
    pozitif bak zor değil hiçbişey!!!
    Çok doğru söylüyorsun.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Süpersiniz arkadaşlar çok teşekkürler

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    saol duygu ya hayatta hiçbişeye değmiyo yani ama bilimle kalıcı oluyosun diğer işler gelip geçici hergün yeni bişey kesfetmek ve biz bulunan seyleri öğrenmeye isteksiziz aciz kalıyoruz bukadar icat edilen seyler aslında hayatın dünyanın bizim neden var olduğumuzu hayatın güzelliklerini ortaya koyuyo aslında sanslıyız nice insanlar bunları öğrenmek istiyo ama ya maddiyat yada hastalık buna izn vermiyo çok kafa şişirdim herkese basarılar iyi akşamlar hayata pozitif olmazsan mutsuzluğun içinde kaybolup gidiyosun bizaman sonra....

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı atena'den alıntı Mesajı göster
    saol duygu ya hayatta hiçbişeye değmiyo yani ama bilimle kalıcı oluyosun diğer işler gelip geçici hergün yeni bişey kesfetmek ve biz bulunan seyleri öğrenmeye isteksiziz aciz kalıyoruz bukadar icat edilen seyler aslında hayatın dünyanın bizim neden var olduğumuzu hayatın güzelliklerini ortaya koyuyo aslında sanslıyız nice insanlar bunları öğrenmek istiyo ama ya maddiyat yada hastalık buna izn vermiyo çok kafa şişirdim herkese basarılar iyi akşamlar hayata pozitif olmazsan mutsuzluğun içinde kaybolup gidiyosun bizaman sonra....
    Mutlu olmak iyidir. Değilsen bile öyle görünmek,mutlu olmaya çalışmak (Pollyanna'cılık)...
    Pozitif olmak lazım çok haklısın ama bazen umutsuzluğa kapılabiliyoruz, karamsarlığa kapılabiliyoruz her şeye rağmen pozitif olmak lazım, bu şekilde yaşadıklarımızda zevk alabiliriz ancak. Örneğin sevmediğimiz bir dersi çalışırken zorunlu olduğumuz için değilde yeni bir şeyler öğrenmek için çalıştığımızı düşünmek bile ders çalışırken ki mutsuzluğu azaltır.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    aynen öyle dediğin gibi polyannacılık gerçekten izlediğim bi filmde herkes kendi şansını yaratır diyodu ve mutsuzluğun içinde sürekli mutsuzluk isyan etmek gercekten hep mutsuzluk getiriyo ben bi an mutsuzluğa karamsarlığa düştüğümde hemen umutlarıma ve ALLAHA sığınıyorum dilerim herkes hayallerine kavusur kimse gercekten mutluluğu yakalamamıstır ama mutsuzluğa sığınmakta iyi değil herkese bol polyanalı günler...

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!