Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf

zambak sorular polinomlar lütfen bakınn

testi çözdüm fakat doğru olup olmadığını bilemiyorum
    bu testteki soruların hangilerinin doğru hangilerinin yanlış olduğunu söyleseniz

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Sevgili Ramazan kardeşim heralde bütün bu soruları çözmemizi beklemiyorsun. İçimden bi ses "Ramazanla beraber liseyi tekrar bitirip çözdüğü tüm sorularda ona eşlik edeceksin" diyor ama hayırlısı artık.
    Burada 17 soru var ve yanılmıyorsam günde 3 soru sorma kısıtlaması (büyük ihtimalle bu kısıtlama dün senin sorularından sonra geldi ) var. Sen 6 günlük soruyu hem de tek bir konudan ve ard ardına sıralanmış bir test kağıdından soruyorsun. Buradaki amacımız takıldığınız soruları çözmenizde yardımcı olmak, yarın için verilen ödevlerinizi/testlerinizi kontrol etmek değil. Bir konudan bu kadar çok soruya takılıyorsan zaten önceden de dediğim gibi konuya tekrar çalışman senin için daha faydalı olacaktır. Bu ödevi veya test kağıdını (ya da her neyse) tamamlamak bir amaç değil konuyu öğrenmek ve pekiştirmek için bir araç olmalı.

Takdir edersin ki 17 dakikamı bu soruları çözmeye ayırıp ardından bi 10-15 dakikamı da cevapları yazmaya , üstüne 10-15 dakikamı da bu yazıyı yazmaya ayırırsam günümün 48 saat falan olması gerekir. Neyse fazla uzatmadan bir defaya mahsus kontrol ediyorum (hızlıca geçtim yanlışlarım olabilir)

bana göre 8doğru/7yanlış/2boş yapmışsın , özellikle hangileri yanlış söylemiyorum ve bu pek de önemli değil

sonuç: polinomlar konusuna tekrar çalışmalısın.

Lütfen aynı şeyleri bizlere tekrarlatmayıp bir dahaki sefere yukarıda anlattığım hususlara dikkat ederek yardım talebinde bulun. Misal bu testin takıldığın 3 sorusunun çözümünde yardım isteyebilirdin.
    Çalışmalarında başarılar.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    xD haklısınız

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    pcaramamzan, sürekli testleri tarayıp burada paylaşmamız sitemiz için sakıncalı bir durum yaratabilir. nasıl sakıncalı, bunlar telif hakkı olan sorular, bunları sürekli paylaşmak bi art niyet olarak algılanabilir. Yani, amaç yardımdan çok insanlara telif hakkı bulunan döküman sunmak olarak algılanacaktır. Lütfen bir daha taranmış yayın göndermeyiniz. Matematik editörü ile yazınız sorularınızı.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    admin
    bilgilendirmeniz için teşekkürler bir daha olmaz

Diğer çözümlü sorular için alttaki linkleri ziyaret ediniz

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!