Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Facebook Timeline

Aylar önce duyurulan ve bir süredir geliştiricileri tarafından kullanılabilir durumda olan facebook timeline artık tüm dünyada kullanılabilir bir hale geldi.

Türkçesi Zaman Tüneli olan bu uygulama 7 günlük bir deneme sürecinden sonra tüm kullanıcılara zorunlu tutulacak.

Size tanınan 7 gün içinde profilinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz ve gözden geçirebilirsiniz. Eğer gerekli bilgileriniz ve ayarlarınız hazır ise 7 günlük deneme sürecinin ardından Facebook Timelin'e geçebilirsiniz.

Peki Facebooktaki yenilikler neler ?

Timeline'ın en dikkat çeken özelliği profilinize girdiğinizde karşınıza çıkan kapak resmidir.
    Kapağınız zaman tünelinizi ziyaret eden kişilerin sizinle ilgili göreceği ilk şeydir.

Aşağıda profil resmi ile kombine edilmiş birkaç kapak resmi görüyorsunuz.

Ayrıca Activity Tool Bu araca tıklayarak açılacak olan sayfadan tarihlere göre ayrılmış kategorilerle yaptıklarınızı görebilir ve her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz.

Zaman tünelinizi herkesten önce görün

Zaman tüneline geçiş yapmanızla zaman tünelinizin başkalarına açılması arasında 7 gün vardır. Bu süreyi zaman tünelinize başkaları görmeden önce istediğiniz şekli vermek için kullanabilirsiniz.

Neleri öne çıkarmak istediğinize karar verin

Kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için zaman tünelinizde başta sevdiğinizi düşündüğümüz fotoğraflarınız ve haberleriniz yer alacaktır. Bunlardan sevdiklerinizi öne çıkarabilir, istemediklerinizi gizleyebilir ve de zaman tünelinizdeki boşlukları anılarınızla doldurabilirsiniz.

Gönderilerinizi kimlerin görebileceğini sizin kontrolünüzdedir

Zaman tünelindeki bir gönderiyi sadece önceden izin verdiğiniz kişiler görebilecektir. Ayrıca arzu ederseniz, eskye dönerek istediğiniz gönderinin gizliliğini değiştirebilir veya gönderiyi tamamen silebilir ya da sadece zaman tünelinde gizleyebilirsiniz.

Zaman tüneliyle tanışmak istiyorsanız Tıklayın

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    çıkış yok girenler pişman ben girmedim

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Herkez şikayetçi olduğu için bende girmemiştim. Eski haline dönme yolları var sahte olarak bir sürü ancak işe yaramıyor diye biliyorum yinede şu sitede video ile anlatımı var bir bakın derim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    geri dönmenin bi yolu var aslında. çok uuzun ama varsa kolayı onu yapın.
    yeni biri adres açın. ve herkesle yeniden arkadaş olun.

not: tünele girsemmi girmesem mi? diyordum. şikayetçiler ve memnuyiyetsizler var. vazgeçtim. eski klasik fecem güzel
    İ∫MİM İMZADIR.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!