Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

YGS deneme

Arkadaşlar soruları orjinal ,farklı,zor YGS denemesi alıcam bu şekilde hangi yayınnın var ? hiç YGS denemesi çözmedim hep 10.sınıf çözdüm o yüzden bilmiyorum.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Özde birin soruları güzel oluyo.Mat. diğer denemlere göre zordu.Fen kısmını bilmiyorum da sözeli de zorlayıcıydı benim çözdüğüm denemelerin.Fem ve Fdd de fena değil.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Femin geometri ve eksprest testleri var bende çok basit soruları denemesi nasıldır bilmiyorum.
    Ben de formul yayınlarının kitabı ve testi var ordaki sorular çok orjinal ama bu yıl dershaneden formul testleri verdiler matematiği ve fiziği süperdi formulun kimyası,biyolojisi iyi değildi. Fdd formulle aynı yayın Fdd güzel de hadi biyoloji neyse ama kimyası kötü olduğundan pek düşünmedim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Uğurder çok zor. Denemeler korkunç. Çözdükten sonra ,daha doğrusu çözemedikten sonra, insanın morali alt üst oluyor. Bir kere 6 saatte bitirmiştim bir denemelerini. Tabii evde çözmüştüm. Bence öğrencileri o kadar kasmaya gerek yok. Bir kaç tane var hala. Eğer istiyorsan resimlerini çekip atarım sana.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    10. sınıf
    Emekle hazırlanan bütün deneme sınavlar güzeldir.Emeğe saygı

Türkiye geneli dershanelerin hazırladığı soru kitapcıkları süper ama dershanelerden istemek lazım Tam bir yorum soru içeriyor.Bulursanız banada gönderin

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    en güzel ve zor sorular seninle aynı sınıfa (dershaneye) giden arkadaşlarının yapamayıp sana yardım etmen için sorduklarıdır, işi abartıp test kitabı bile almadan yoluna devam edebilirsin

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    en güzel ve zor sorular seninle aynı sınıfa (dershaneye) giden arkadaşlarının yapamayıp sana yardım etmen için sorduklarıdır, işi abartıp test kitabı bile almadan yoluna devam edebilirsin
    Haklısınız.. arkadaşlarımın sorduğu sorulardan çok şey öğreniyorum. İlk kez gördüğüm soru çeşiti bile olsa ilham geliyor ve çözüyorum
    çok sevdiğim Bir matematik öğretmenim vardı geçen yıl, arkadaşlarla birlikte çalışırken söylerdi. Kalem kimin elindeyse en çok o öğrenir derdi. gerçekten çok haklı. Forumdaki çözdüğüm soruları bile çözerken öğreniyorum Özellikle yazılı haftası matematikten bizim sınıfta herkes tenefüslerde boş derslerde matematik çalışır ve bazen arkadaşlar sorular soruyor ben o hafta hiç soru çözmesem bile yazılıda benzer soru gördüğümde, bunu şöyle çözmüştüm diyorum ve doğru çıkıyor .

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    10. sınıf
    Duygu yazılardan kaç kaç alıyorsun sanırım 100 den aşağı almıyorsundur Çözdüğün sorular yaşına göre çok ilerde olduğunu gösteriyor.
    Bu da sana öss de güzel bir derece getirir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Yok o kadar değil hepsinden 100 almıyorum tabi.

İnşallah İyi bir puan gelir

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!