Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Eh ben yorumladım olayı..Bu şekilde konuşmalar sert algılanıyor sanırım,oysa bu konuşmalar insana çok şey kazandırır..Fikir tartışmak kötü bir şey değil ki,tam tersi insanı geliştirir..Ama sen direkt üstüne alındın,niyetim kırmak veya sertçe muhalefet olmak değildi..

Bir hatam olduysa asıl benimki affola,özür dilerim..
    9⁵+2⁵+7⁵+2⁵+7⁵=92727 ... 9⁵+3⁵+0⁵+8⁵+4⁵=93084

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Evet,herkesin şahsi görüşü.
    Fakat,bu yazıyı yazanlar "herkesi" umursamamış kendi "benliklerini" umursamışlar.
    Bakan olsam sadece böyle bir savunmadan bile bu okulları kapatırdım.Çok ciddiyim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Tükenir Kalem'den alıntı Mesajı göster
    Eh ben yorumladım olayı..Bu şekilde konuşmalar sert algılanıyor sanırım,oysa bu konuşmalar insana çok şey kazandırır..Fikir tartışmak kötü bir şey değil ki,tam tersi insanı geliştirir..Ama sen direkt üstüne alındın,niyetim kırmak veya sertçe muhalefet olmak değildi..

Bir hatam olduysa asıl benimki affola,özür dilerim..
    Yok,kardeşim sorun değilde içim yanıyordu azcık derman arayayım dedim,ondan biraz öyle oldu
    Sanırım okuluma acaip bağlanmışım,yaşasın Aölaslında düşününce son mezun ben mi olucam,kapatın gitsin Şaka tabi,dursun ne zararı var hem

Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Evet,herkesin şahsi görüşü.
    Fakat,bu yazıyı yazanlar "herkesi" umursamamış kendi "benliklerini" umursamışlar.
    Bakan olsam sadece böyle bir savunmadan bile bu okulları kapatırdım.Çok ciddiyim.
    Valla ben yazmadım,çapalılarben çaöllüyümbizimki dursun bari

herkese hayırlı sahurlar

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Bilmukabil.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!