Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Ayrıca bu konuya gelince, henüz böyle bir karar verilmiş mi?
    -Hayır.
    Milli Eğitim Bakanlığına sadece böyle bir uygulama yapılabilir (mi?) diye sorulmuş.Araştırma sürecinde şuanda bakanlığımız.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Yaptıkları işin zorluğunun farkında mısınız siz? Laf etmesi kolay , başa kendiniz geçin öyle konuşun bakalım?
    Arkadaşlar biraz onların yerine kendinizi koyun , kaç öğrenciye hükmediyor onlar? Her şey fevkalade iyi mi olacak? 5 kişinin sınav kağıdı kayboldu etmedikleri laf kalmadı,kendileri geçsinler bakalım ne oluyor?
    İşleri kolay demiyorum sadece güven vermediklerini söyledim

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı synyster'den alıntı Mesajı göster
    İşleri kolay demiyorum sadece güven vermediklerini söyledim
    Ben de 'güven vermenin' kolay bir iş olmadığını söyledim.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Konu farklı yerlere gider burdan. Siyaset konuşmaya gerek yok

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    güven vermiyorlar yani söyleki kopya ve şifre skandallarinin çiktiği su yıllarda neden klasik sinava geçmek istiyorlar SBS de?.İnsan daha rahat torpil yapsinlar diyo geçiyorlar diye düşünebilir tabi bu olaylarin üstüne yani kısacasi güven vermiyor.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı cengizhanhck'den alıntı Mesajı göster
    güven vermiyorlar yani söyleki kopya ve şifre skandallarinin çiktiği su yıllarda neden klasik sinava geçmek istiyorlar SBS de?.İnsan daha rahat torpil yapsinlar diyo geçiyorlar diye düşünebilir tabi bu olaylarin üstüne yani kısacasi güven vermiyor.
    Yani bunun gibi şeyler

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    madem amerikadaki sistemi getirecektiniz daha önce niye getirmediniz 3 senede bir sınav sistemi değişiyor.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı cengizhanhck'den alıntı Mesajı göster
    İyi de çalışan adamı ne kadar etkileyebilir ki?
    Bu olsa olsa çalışmadan "bahaneler üreten tipik adam" düşüncesi olur.
    Bir örnek vereyim size , ben ileride Cumhuriyet Savcısı olmak istiyorum ve şuanda (söylenenlere göre) cemaat mensupları öne alınıyormuş.Eyvallah ama bu cemaatten olmayanların alınamayacağı anlamına mı geliyor? Hayır
    O halde bu sadece bir bahanedir.Cemaat mensupları kadar kendi haklarıyla gelen insanları da unutmamak gerekir.
    Torpil kısmıysa her zaman vardı , halen var , ve hep varolacak.
    Çalışan adam kazanır diyorum vesselam.
    Düşünebilir kısmına gelirsek.Bunun yegane sebebi insanların baştaki hükümetten rahatsız olmalarındandır.İnsanlar kurgular,uydurur ve asılsız bir şekilde suçlarlar.Bir örnek daha getireyim.Araştırınız Zekeriya Öz adlı cumhuriyet savcısı sırf darbe vurmaya çalışanları içeri attı diye 'Cemaatçi' damgası yemişti.Bu da öyle işte,bizim toplumumuzun üzerine yalan uydurabilen bir toplum tanımıyorum ben.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Yaptıkları işin zorluğunun farkında mısınız siz? Laf etmesi kolay , başa kendiniz geçin öyle konuşun bakalım?
    Arkadaşlar biraz onların yerine kendinizi koyun , kaç öğrenciye hükmediyor onlar? Her şey fevkalade iyi mi olacak? 5 kişinin sınav kağıdı kayboldu etmedikleri laf kalmadı,kendileri geçsinler bakalım ne oluyor?
    Zorsa geçmesin o makama kardeşim. Bizim devlet yapımızda bu çok kimse işini yapmıyor bugün aile bakanı olan yarın eğitim bakanı ondan sonra kültür bakanı neyin kafası bu. Mesela şu aile bakanı Fatma Şahin bu kadın sosyolog filan değil kimya mühendisi ne alaka ne memleket?
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Bu işi aile bakanına nasıl getirdik anlayamadım? (Bu hükümeti eleştirmek olur ve ben burada siyaset yapmıyorum.)
    Diyeceğim o ki , baştaki fevkalade bilgili bir insan olsa bile hatalar yapılacaktır.
    (Bana göre) Cumhuriyet Tarihinin en zeki insanı Mustafa Kemal Paşa bile bazı hatalar yapmıştır.Yani bu iş zor diye başa gelmemezlik yapılamaz diye düşünüyorum.
    Açıkçası demek istediğim şu,haksızlıklar hep vardı ve hep olacaktır.

6 sayfadan 2.si BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları