Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    İşe yaramıyor boşuna uğraşmayın biz çok uğraşmıştık zamanında.
    Katılıyorum.Hiç yorma kafanı bunla dersleri anlamaya bak sen.öğretmen iyi veya kötü dersinden iyi bir not almalısın.Ayrıca dershaneyede gidiyorsun ordan kapamasan dershaneden kaparsın

Yalnız dediğim gibi Yukarıdan birilerini tanırssan çok işe yarar.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    Biz sadece bir ders için değil çoğu ders için uğraştık.Ama yapılabilecek birşey yok.Kendin çalışarak ve dersane ile kapatmaya çalışmalısın bence açığını.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Dershaneye gidiyorsan sorun etme. Ama gitmiyorsan yapacak bi sey yok sabredeceksin 1 yilini bu sekilde heba edeceksin en iyisi otur kendin calis..Ne kadar olursa artik .. sistem boyle arkadasim malesef yapacak bisey yok bizi dershanelere bagimli hale getiriyorlar.
    Bizim de gecen yil baska bir dersde bu sorunumuz vardi cok ugrastik olmadi ben de kitabimi alip derste kendi basima soru cozdum dersi dinlemekten iyi oldu.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Öğretmen
    alo147 hattını ara ve derdini anlat, hemen okula 2 müfettiş gelir, konuyu müdüre aktarır. ve müdürden konunun gidişatı için birkaç gün sonraya bilgi vermesini ister.

bu durumda müdür sizlerle konuşup durumu sizden de öğrenir, eğer yapılacak bir durum varsa yapılır.
    Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi.

Endemik Yayınları

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    İlkokuldayken bir matematik öğretmenimiz vardı.Derste ha bire örnek yazdırır olduğu gibi kitaptakini deftere geçirtir ve anlatmadan çıkar giderdi.yaklaşık 30 kişiydik ve hepimiz imza toplayıp idareye verdik.Noldu ? rehberlik dersinde idareden müdür yardımcısı geldi güya elindede kağıt kalem bi şeyler yazdı suç bize kaldı resmen.Ha dediğim gibi eğer bu olayı meb'e aktarırsanız , müfettişler gelir.daha sonra aynı durumu bi de sizden dinlerler bu durumda sonuç farklı olabilir (yalnız çok şikayet gelirse.)

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    valla ne bliyim aslında işimede geliyor hoca bilmeyince bi halt dershaneyede gıttıgım ıcın cok iyi oluyor kımse yapamıyor sınıfta bazen ben yapıyorum.:.d dershaneye sınıfta birtek ben gidiyorum. AMA bilemiyorum 2yerde dınlemek cok ıyı oluyodu gecen yıl dan bılıyorum ama kendım calsınca da yparım onu hallederım bır sekılde ama
    Sayısallar hallediliyor da en nefret ettiğim ders Çağrafya kalkma sansı yok mu cografyanın ılerıkı sınıflarda ?

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    Savas cok güldürdün beni ya yukarıdan tanıdıkların varsa işe yarar diye.d eskiden vardıda simdi yok: ama boyle birşeyi kullanmazdım bır oğretmen ıcın:d :

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı bhenbatu4'den alıntı Mesajı göster
    Savas cok güldürdün beni ya yukarıdan tanıdıkların varsa işe yarar diye.d eskiden vardıda simdi yok: ama boyle birşeyi kullanmazdım bır oğretmen ıcın:d :
    Doğru söze ne diyelim

saw
    saw isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    öğretmenin yerine kendinizi koyun.adamın çoluk çocuğu vardır şimdi ekmek parasıyla oynamayalım.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    yok o kadar uzatmayın tabi.benim dediğim eğer haksızlığa vs.uğrarsanız.ilk önce bi konuşun kendisiyle biz böyle anlıyamıyoruz şöyle bi yol izlesek diyin vs.belki daha iyi olur yoksa oturup kendi başına çalışman gerekecek.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!