Grubu
    Üye
    İş
    8. sınıf

9 . Sınıf Başlangıç

Arkadaşlar bu sene ilkokul bitirdim ve yeni eğitim-öğretim yılında liseye geçeceğim.Matematik ve geometri derslerinde olsun kimya-fizik-biyoloji derslerinde önceden hazırlanmamı , ön bilgi edinmem gereken konuları yazarsanız sevinirim

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Sbs daha yeni bitmedi mi bu ne hız ya hu..

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Dinlen dinlen, hakettin

Grubu
    Üye
    İş
    8. sınıf
    Dinleneceğim tabiki , ama vakit = Nakittir bunun da değerini bilmeliyim.
    Hep bilgisayar oynayıp boş 3 ay sonrası lisede dökülmek istemiyorum ayrıca +90 not ortalamasıyla 3 yıl bitirme olayını da göz önünde bulunduruyorum .

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Yalnız bu kadar hızlı başlarsan, senenin sonunu zor getirirsin haberin olsun.

Neyse ben çalışabileceğin birkaç konu yazayım.

9. Sınıf matematikten mantık,temel kavramlar
    Biyolojiden, Canlıların ortak özellikleri
    Fizik, maddenin halleri
    Kimya, Simya
    Geometri, analitik kısımın ilk konuları

bunlardan başlayabilirsin, bu arada kendin çalışman zor olabilir site anasayfamızda burada videolu matematik konu anlatımları yer alıyor bunlara bakabilirsin..kolay gelsin

Grubu
    Üye
    İş
    8. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Yalnız bu kadar hızlı başlarsan, senenin sonunu zor getirirsin haberin olsun.

Neyse ben çalışabileceğin birkaç konu yazayım.

9. Sınıf matematikten mantık,temel kavramlar
    Biyolojiden, Canlıların ortak özellikleri
    Fizik, maddenin halleri
    Kimya, Simya
    Geometri, analitik kısımın ilk konuları

bunlardan başlayabilirsin, bu arada kendin çalışman zor olabilir site anasayfamızda burada videolu matematik konu anlatımları yer alıyor bunlara bakabilirsin..kolay gelsin
    Teşekkür ederim duygu95.
    Bu dediklerine bakıp , kazanımlar elde etmeliyim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    bence otur dinlen biraz eğer okul başlayınca günü gününe düzenli çalışırsan tökezlemezsin emin ol. biraz kendine zaman ayırman gerek ve bunu yapabileceğin nadir yazlardan birini yaşıyorsun şuan..ve inan okulda dershanede ,eğitim öğretimin içindeyken öğrenmen daha kolay.şimdi fizik kimya biyoloji vs çalışmanın sana büyük bir katkısı olcağını sanmıyorum . ama matematiğe falan ilgin varsa konu anlatımlı videolar var nette onlardan öğrenebilirsin yavaş yavaş matematik olsun geometri olsun bunun bi zararı olmaz herhalde . yinede hayat senin hayatın ama ben bu yaz yapmak istediklerin varsa onları yap derim . illa bişeyler çalışmak istiyorum diyorsan da matematik geometri olmadı fizik çalış ki 9.sınıf fiziği kolaydır, kimyada biyolojide pek takılcağını sanmıyorum düzenli çalışırsan yaparsın kesinlikle

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı nightmare'den alıntı Mesajı göster
    bence otur dinlen biraz eğer okul başlayınca günü gününe düzenli çalışırsan tökezlemezsin emin ol. biraz kendine zaman ayırman gerek ve bunu yapabileceğin nadir yazlardan birini yaşıyorsun şuan..ve inan okulda dershanede ,eğitim öğretimin içindeyken öğrenmen daha kolay.şimdi fizik kimya biyoloji vs çalışmanın sana büyük bir katkısı olcağını sanmıyorum . ama matematiğe falan ilgin varsa konu anlatımlı videolar var nette onlardan öğrenebilirsin yavaş yavaş matematik olsun geometri olsun bunun bi zararı olmaz herhalde . yinede hayat senin hayatın ama ben bu yaz yapmak istediklerin varsa onları yap derim . illa bişeyler çalışmak istiyorum diyorsan da matematik geometri olmadı fizik çalış ki 9.sınıf fiziği kolaydır, kimyada biyolojide pek takılcağını sanmıyorum düzenli çalışırsan yaparsın kesinlikle
    Nightmare'e katılıyorum, özellikle güzel bir Geometri temeli atsan senin için harika olur.
    Sizleri çok seviyorum ♥

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!