Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı nightmare'den alıntı Mesajı göster
    b sini zaten çözmeyi düşünüyorum ama a sından mı başlasam acaba yoksa çözmeye bile değmez mi?

bu arada aslında geometriyi %80 bitirdim 3 boyutlular , analitik vs hariç yazın yine bi üçgen, dörtgen testlerle tekrar ediyim istiyorum. ama hangi kaynak alıcağımı şaşırdım.aslında geometride birey favorim ama yazın birey çözsem geo için yeterli olur mu?
    bireyin mat a sını çözme fazla basit gelir zaten b si de çok zor değil

geometri için birey b en zor kitaplardan biridir. özellikle bir adım ötesi testleri çok kasar.
    ama diğer testleri normaldir. bn formülü de kullandım o da çok zordur.
    tavsiyem karekök veya zafer yayınları

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    dikkatimi çekti de kimse final ya da fdd falan önermemiş melek dışında. kimse kullanmadı mı acaba

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    dikkatimi çekti de kimse final ya da fdd falan önermemiş melek dışında. kimse kullanmadı mı acaba
    Ben fdd ygs matematik soru bankası kullandım. Kötü diyemem. Ama çok iyi de diyemem. Yine de kendini tek bir yayınla kısıtlama derim. Sonuçta çok soru çeşidi görüp çözmelisin. Bazı kaynaklarda çok test oluyor ama soru çeşidi sayısı sınırlı olabiliyor. Tam olarak aradığımı bulduğum bir kaynak bulamadım hiç bir zaman. Fem Ygs-Lys Geometri Soru Bankasını öneririm. Güzel olduğunu düşünüyorum. Ufuk genişletici. Onun dışında o kadar kesin bir yayın tavsiye edemem.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    zorlasın diyorsan matematik için milimetrik matematik vadisi nesibe aydın yayınları geometri için uğur ,kavram fizik kimya biyoloji için oran,pergel fen bilimleri

tabi ben esen karekök yayınlarını tercih ediyorum

ygs coğrafya için esen ya da uğurder

tarih için arşiment yayınları,okyanus yayınları,

türkçe için kalem yayınları,testmer,altın anahtar

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    ...milimetrik matematik vadisi ... oran,pergel ... karekök ... arşiment yayınları,okyanus yayınları ... altın anahtar
    hani yaşlılar anlatır ya bizim zamanımızda bayramlar şöyleydi böyleydi, bizim zamanımızda test kitaplarının ve dershanelerin isimleri daha usturuplu olurdu. galiba fermat dershanesi diye bi dershane duyup arkadaşlarla saatlerce gülüp geyik yaptığımızı hatırlıyorum. bugünkü isimler ne böyle ya insanı hayattan soğutur. madem bu isimler bu kadar normal Ajdar'ın suçu neydi çikita muz da en az bunlar kadar normal. karekök diye isim mi olur ya, biz de küpkökü çıkaralım hem daha gelişmiş havası veririz hem de her zaman tanımlı olur.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    hani yaşlılar anlatır ya bizim zamanımızda bayramlar şöyleydi böyleydi, bizim zamanımızda test kitaplarının ve dershanelerin isimleri daha usturuplu olurdu. galiba fermat dershanesi diye bi dershane duyup arkadaşlarla saatlerce gülüp geyik yaptığımızı hatırlıyorum. bugünkü isimler ne böyle ya insanı hayattan soğutur. madem bu isimler bu kadar normal Ajdar'ın suçu neydi çikita muz da en az bunlar kadar normal. karekök diye isim mi olur ya, biz de küpkökü çıkaralım hem daha gelişmiş havası veririz hem de her zaman tanımlı olur.
    Hocam formunuzdasınız Sanırım kitap beğenmemekte haklıyım

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    fdd lys mat ı kullanıyorum şu an. sıradan bir kitap sıradan sorular var. pek ufkunu genişletecek kitap değil
    zor istiyosan fdd alma

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Benim önerdiğim final. (Dershanenin verdiği kaynaklar) fddyi ben kullanmadım bu yüzden fddyi de önermedim.

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!