Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite

Fen Bilimleri Denemeleri

Aranızda Fen Bilimleri (fizik-kimya-biyoloji) denemeleri çözen var mı ? Tek bir kitap halinde satılanlardan. Piyasada çok fazla var. Yeni başladığım için ilk başlarda zor olmasın istiyorum. Çok basitte olmasın orta şekerli bir deneme alacağım hangi yayın alayım ?
    8 gün sonra YGS öğrencisi olacağım da

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Sen doğdun doğalı ygs öğrencisisin ama yeni farkına varıyorsun bence

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı frk'den alıntı Mesajı göster
    Sen doğdun doğalı ygs öğrencisisin ama yeni farkına varıyorsun bence
    Yeni mi farkına varıyorum ?? Forumdaki diğer mesajlarıma bakarak bunu anlayabilirsin, ne kadar farkında olup olmadığımı

8 gün sonra siz sınava girince sıradaki devre biz olacağız. Bunu ifade etmeye çalışmıştım.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Ben de demiştim ki bunun bir zaman sınırı yok. Yanlış anlama beni İnsan hayatını sürekli bir gelişim içinde geçiriyor. Okulda bilim öğreniyor. Tabii her okulda aynı derece öğrenemese de. Yani bu sınavlar sistemin getirdiği zorunluluktan öte bir şey değil. Doğal olarak bu ihtiyaç çıkıyor çünkü her önüne gelen üniversiteye gidemeyeceği için Önceden sistem daha farklıydı tabii ki okuyan sayısı artınca eleme sistemi daha çok ön plana çıkıyor. Ama sınavda da bu yaşına kadar öğrendiğin bilginin ışığında ilerliyorsun. Ama hayat hep bir gelişim olduğu için bununla bitmiyor. Üniversiteye gidiyorsun bakıyorsun tam gaz devam Arkadaş ben o kadar çalıştım havlu atayım diyemiyorsun. Aslında dememek de lazım hayatta her an öğrenmek ve geliştirmeli insan kendini. Fakat sistemin öğrenciyi bıktırması veya yeni nesil öğrencilerin kolay yoldan para bol eğlence istemesi sebebiyle hep bir veryansın oluyor. Sen meşaleni sağlam tut ve attığın her adımı sağlam at göreceksin ki bu yolda yürümek sanılanın aksine zor değilmiş.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    deneme bende sormustum ama herkes final ve fem dedi burada fem dersanesinin sahibi bi kırtasiyeye zirve ve bilfeni önermiş bende aldım pi analitikte alabilirsin güzel.umarım faydası olur ygs bitiyo diğer sınavlar hayat sınavla geciyo umarım herkes gönlündeki hedefe ulasır kolay gelsin herkese basarılar.
    '' GET EVERYONE İS HAPYY ''

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı frk'den alıntı Mesajı göster
    Ben de demiştim ki bunun bir zaman sınırı yok. Yanlış anlama beni İnsan hayatını sürekli bir gelişim içinde geçiriyor. Okulda bilim öğreniyor. Tabii her okulda aynı derece öğrenemese de. Yani bu sınavlar sistemin getirdiği zorunluluktan öte bir şey değil. Doğal olarak bu ihtiyaç çıkıyor çünkü her önüne gelen üniversiteye gidemeyeceği için Önceden sistem daha farklıydı tabii ki okuyan sayısı artınca eleme sistemi daha çok ön plana çıkıyor. Ama sınavda da bu yaşına kadar öğrendiğin bilginin ışığında ilerliyorsun. Ama hayat hep bir gelişim olduğu için bununla bitmiyor. Üniversiteye gidiyorsun bakıyorsun tam gaz devam Arkadaş ben o kadar çalıştım havlu atayım diyemiyorsun. Aslında dememek de lazım hayatta her an öğrenmek ve geliştirmeli insan kendini. Fakat sistemin öğrenciyi bıktırması veya yeni nesil öğrencilerin kolay yoldan para bol eğlence istemesi sebebiyle hep bir veryansın oluyor. Sen meşaleni sağlam tut ve attığın her adımı sağlam at göreceksin ki bu yolda yürümek sanılanın aksine zor değilmiş.
    Saol tavsiye için. Sınava binlerce insan giriyor ve o insanlar içinden ilk 5 veya 10 bine girmek lazım iyi bir bölüm olması için. İnşallah hayırlısı olur.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı atena'den alıntı Mesajı göster
    deneme bende sormustum ama herkes final ve fem dedi burada fem dersanesinin sahibi bi kırtasiyeye zirve ve bilfeni önermiş bende aldım pi analitikte alabilirsin güzel.umarım faydası olur ygs bitiyo diğer sınavlar hayat sınavla geciyo umarım herkes gönlündeki hedefe ulasır kolay gelsin herkese basarılar.
    Pi analitik-fem olabilir belki. Hangi yayınları çözdün ? (sadece fen bilimleri kitabı olarak)

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    pi analitik fem final ekip yayıncılık bide zirve aldım suan fem çok güzel tam ygs mantığı türkçe özellikle mat kolay
    pi analitikte fen biraz geriye dönük gibi geldi ama güzel finalde kitaplarıyla lakası olmayan bi denemeydi çok basitti zirve biraz feme yakın ama daha basit femden femi tavsiye ederim

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı atena'den alıntı Mesajı göster
    pi analitik fem final ekip yayıncılık bide zirve aldım suan fem çok güzel tam ygs mantığı türkçe özellikle mat kolay
    pi analitikte fen biraz geriye dönük gibi geldi ama güzel finalde kitaplarıyla lakası olmayan bi denemeydi çok basitti zirve biraz feme yakın ama daha basit femden femi tavsiye ederim
    Ben tüm dersler denemesini demiyorum. Fen Bilimleri denemesi yani sadece fen denemelerinden oluşan bir kitap.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    pardon fen olarak çözmedim tüm dersler olarak çözdüm.ama pi analitik ve fem fen olark soruları güzel kusura bakma bian öyle yardımcı olmak için okumadan yorum yazdım ama

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!