Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

Ya hayaller de olmasa...

Merak ediyorum hayallerinizi; gerçekleştirdiğiniz veya hala gerçekleştiremediklerinizi...
    Buraya hayallerinizi benim için yazmanızı istiyorum. Çünkü hayal etmeyi hele de başkalarının hayallerini dinlemeyi çok seviyorum.

Benim hayallerim

En büyük hayalim çizgi film seslendirmek. Bunu çok istiyorum. Belki birgün olur.
    İsmim İpek. Ve ileride *İpek Abla Çocuk Evi* adında bir kreş açmak istiyorum
    Dünyanın heryerini dolaşmak her insanla konuşmak istiyorum. Ayak basılmamış bir yer dahi bırakmamak istiyorum. Fazla uçuk olsada
    Veee daha birsürü şey. Ama en çok istediklerim bunlar.

Şimdi sizden ricam Bana hayallerinizi anlatın.
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    benim hayalim çok iyi bir cerrah olmak
    kendime ormanda ev yapmak
    ıssız bir adada tüm ihtiyacım olan şeyleri alıp orda yaşamak

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    benim hayalim çok iyi bir cerrah olmak
    kendime ormanda ev yapmak
    ıssız bir adada tüm ihtiyacım olan şeyleri alıp orda yaşamak

İnşallah istediğin gibi çok iyi bir cerrah olursun.
    Ormanda yaşamayı anladım da ıssız adada nasıl cerrahlık yapıcaksın ? =]
    Yani ikisinden birini seçmen gerek :P
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    hayır emekli olduktan sonra

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Tabiki öncelikle üniversteyi okuyup, meslek sahibi olduktan sonra...

Belki mesleğimle alakalı olmayabilir. Mesleğim ya da mesleğimin dışında Kendi işimin patronu olmak istiyorum...

İyi bir webmaster olmak istiyorum bunu hobi olarak yapmak istiyorum.

Bunun dışında Antalya en sevdiğim şehirdir. Orada deniz kıyısında yaşamayı istiyorum. Antalya'da çok zamanım geçti sabah erkenden kalkıp sahilde yürümek,müzik dinlemek,.. deniz.. çok başka...anlatılmaz yaşanır... Ve bir gün denizin çok derinliklerine dalmak istiyorum...

Müziği çok seviyorum sırasıyla bütün müzik aletlerini öğrenmek istiyorum. Kendimi müzik alanında geliştirmeyi düşünüyorum...

Sonra hayalimdeki bir arabayı almak istiyorum. Gitmedik yer bırakmamak istiyorum.
    Bu en büyük hayallerimden bir tanesi.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    insanların en büyük gücü bence hayalleridir bende iyi bir ftr uzmanı olup bütün kadınlara destek olmak istiyorum...ileride çok farklı çalısmalar yapmak insanlara çok fazla yardım edebilmek istiyorum bir kadının yada bi çocuğun mutsuzluğu beni çok etkiliyo çünkü

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Tabiki öncelikle üniversteyi okuyup, meslek sahibi olduktan sonra...

Belki mesleğimle alakalı olmayabilir. Mesleğim ya da mesleğimin dışında Kendi işimin patronu olmak istiyorum...

İyi bir webmaster olmak istiyorum bunu hobi olarak yapmak istiyorum.

Bunun dışında Antalya en sevdiğim şehirdir. Orada deniz kıyısında yaşamayı istiyorum. Antalya'da çok zamanım geçti sabah erkenden kalkıp sahilde yürümek,müzik dinlemek,.. deniz.. çok başka...anlatılmaz yaşanır... Ve bir gün denizin çok derinliklerine dalmak istiyorum...

Müziği çok seviyorum sırasıyla bütün müzik aletlerini öğrenmek istiyorum. Kendimi müzik alanında geliştirmeyi düşünüyorum...

Sonra hayalimdeki bir arabayı almak istiyorum.Bu en büyük hayallerimden bir tanesi.
    Duygucum dileğin bütün hayallerin umarım gerçekleşir

+ Bende dalmayı çok istiyorum ve bende pembe bir arabam olsun istiyorum

Alıntı atena'den alıntı Mesajı göster
    insanların en büyük gücü bence hayalleridir bende iyi bir ftr uzmanı olup bütün kadınlara destek olmak istiyorum...ileride çok farklı çalısmalar yapmak insanlara çok fazla yardım edebilmek istiyorum bir kadının yada bi çocuğun mutsuzluğu beni çok etkiliyo çünkü
    Evet kesinlikle. Hayaller olmadan yaşanamaz herhalde.
    Hayallerin çok güzel. Umarım Allah gönlüne göre verir. Tüm isteklerini gerçekleştirirsin
    İnternetim yok

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    ne iş yaparsam yapayım, en iyilerinden birisi olmak isterim..
    sıradan bir profesör olmaktansa, işini çok iyi yapan bir simitçi-marangoz ya da berber olmayı yeğlerim.

Ama hayallerim de karikatüristlik var o ayrı.Bu alana yeteneğim de var.Gerisi Allah kerim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    inş herkesin Allah gönlüne göre verir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı Melek12'den alıntı Mesajı göster
    Duygucum dileğin bütün hayallerin umarım gerçekleşir

+ Bende dalmayı çok istiyorum ve bende pembe bir arabam olsun istiyorum
    İnşallah. Senin için de öyle umarım bütün hayallerin gerçekleşir.

Pembe mi ? Güze ve değişik bir hayal.

Ben siyah renkli bir arabam olsun istiyorum

Aslında bir de.. Bir gün çok yüksek bir yerden paraşütle atlamak istiyorum nasıl bir duygu merak ediyorum. Bunu eklemeyi unutmuşum.

3 sayfadan 1.si 123 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları