Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

dersane

arkadaşlar ben geçen sene FEM dersanelerine gittim pek memnun kalmadım daha doğrusu soğdum dersanelerden size sormak istediğim benim ilimde dersanelerden bildiklerinizden hangisi daha iyidir

Final

Sınav

Açı

Bilim

Seçkin kadro

benim aklımda sınav var sınava giden varsa yazabilir mi? iyimi kötümü nasıl

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    11. sınıf
    Ben de Sınav taraftarıyım. Dersanemiz Sınav kuruluşu olmasa da anlaşmalı olarak onların yayınlarını kullanıyordu, kaynaklar memnun ediciydi. Geçen sene Final Dershaneleri'nden kaynak temin etmiştim, Sınav kadar kaliteli gelmedi.
    İyi günler.
    Bilgi ve ego ters orantılıdır, bilgi arttıkça ego azalır. (Albert Einstein)

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    teşekkürler kcancelik

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Finalden uzak dur serkan sana bu kadar söyliyeyim , ilk okuldayken bile fen derslerini fizik kimya biyoloji diye ayırıp , bir hafta biyoloji , bir hafta fizik anlatan bir kurum.En mantıklısı sınav kadircana katılıyorum sınav 1 numara

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Fem den niye soğudun acaba?
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    sağol savaş bende sınavı düşünüyordum FEM e gittim verdikleri sadece sayısal derslerin konu anlatımlı kitapları dersler hep gırgır bence kimse FEM e gitmesin bu arada daha önerisi olan var mı?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    sınavkızı haklısın galiba dimar teşekkürler

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Bir deranenin iyi olmasi icin 2 nokta vardir . 1 ogretmen kadrosu cok oturmus iyi olacak 2. Derhane kalabalik olmiyacak yani etut alma sorunu olmayacak.B
    Kendimden ornek veriyim Ben 3 yildir ayni dershaneye gidiyorum cok memnunum.ogretmenlerim cok iyiler zaten 3 yildir taniyorum hepsini cok basarili insanlar dershanemiz cok kalabalik olmadigindanbi de dershanenin iyi ogrencileri olunca istedigimiz zaman etut alabiliyoruz. Sinifimiz 13 kisilik derece sinifi ve ozel dershnae degil.
    BU sartlari saglayacak bir dershane bulursan git tabi hersey sana bagli iyi bir ogrenci olursan iyi egitim alirsin.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Öğretmen
    kapanacak zaten, otur evde çalış....
    Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi.

Endemik Yayınları

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben geçen sene FEM dersanelerine gittim pek memnun kalmadım daha doğrusu soğdum dersanelerden size sormak istediğim benim ilimde dersanelerden bildiklerinizden hangisi daha iyidir

Final

Sınav

Açı

Bilim

Seçkin kadro

benim aklımda sınav var sınava giden varsa yazabilir mi? iyimi kötümü nasıl
    Daha öncede söyledim. İlindeki durum özeldir. Yani en marka dersane senin ilinde başarıyı elde edememiş olabilir. İsmi pek duyulmamış bir dersane sistemini çok güzel oturtmuş başarıyı yakalamış olabilir senin ilinde. Tanıdıklardan araştır isme bakma derim.

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!