Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

soru ygs

arkadaşlar aklıma bir şey takıldıda ygsde mantık kümeler kartezyen çarpım çıkıyor mu ? yardımcı olursanız çok sevinirim

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    bize 9 sınıfta mantık yok dedikleri için öğretmenler işlemedi mantık çıkmaz heralde

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    mantık geçen yıl sınavda çıktı diye biliyorum

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    konular var diye geçiyor ama her konudan her sene çıkacak diye bir şey yok bazen çıkar bazen çıkmaz

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Evet çıkıyor. Konuları atlamadan çalışmalısın.
    İnternetim yok

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı Melek12'den alıntı Mesajı göster
    Evet çıkıyor. Konuları atlamadan çalışmalısın.
    sizlere öğüt verecek konumda değilim ama hocalarımızın bize söylediklerini ben de size söyleyebilirim.
    2 konuyu yarım yarım öğrenmek yerine bir konuyu tam öğrenmek daha iyidir. herhangi bi konuyu bitirmişseniz artık o konudaki her soruyu çözebilmelisiniz. (istisnalar kaideyi bozmaz )
    kısaca sınava bildiklerinizi iyi bilerek girmeniz sizi daha sağlam bi konumda tutar. şans faktörünü ve dolayısıyla da sınav stresini büyük ölçüde ortadan kaldırmış olursunuz. 10 konu varsa ve siz 8 tanesine hakimseniz bilirsiniz ki sınavın yaklaşık %80 ini (sayılara ve oranlara takılmayın) yapacaksınızdır. ne 50 ne 100, %80. durumunuz oldukça net.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    peki teşekkür ederim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    10. sınıf
    Sayın Hocalarımve Arkadaşlar geometri soru bankası olarak neyi önerirsiniz?
    Üçgenleri çözerken mesela üçgenlerin konusnun dışına çıkmıyacak bazi soru bankalarında merkez açı ile ilgili tarzında oluyor
    birde benim geometrim iyi değil soru çözerken eğlenebilmem lazım ve fem dershanelerin geometrisinden nefret ettim son testleri çok kazık
    Geometriyi fullemek lazım O da çok zor :0
    Yine de bütün umudunuzu yitirmeyin. Yarının ne getireceği bilinmez. Güneşin doğusu genelde bir şeyler nasihat eder

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    matematik vadisini ege yayıncılık testmer eğlenceli geometrin kötüyse çözüm yayınları veya kartezyen öneririm

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları