Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    O bende de oluyor.
    Bilhassa polisiye türlerinde çok oluyor bu kitap 400 sayfaysa ilk 100 sayfa tanıtarak,mekanı betimleyerek geçiyor bu da sıkıyor insanı ama sonraki 300 sayfa harikulade oluyor.
    Ama "Tanrının Unutulan Çocukları" kitabını oku oku diye boşuna demiyorum Zira toplasan 20 sayfa betimleme yoktur.(en azından yalın halde)
    Tasvir daha çekici, bence tabii... En çok da fikir yazıları...
    Sen olay boyutunu seviyorsun bu işin anlaşılan...
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Tasvir daha çekici, bence tabii... En çok da fikir yazıları...
    Sen olay boyutunu seviyorsun bu işin anlaşılan...
    Evet olay boyutu daha ilgi çekici oluyor -ama bir cinayet cereyan ediyor ve kesme,doğrama gibi bölümler oluyorsa betimlemeler sıkmıyor(akan kanın nasıl aktığı vs.) -benim nazarımda.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Teşekkür ederim.
    Başka eserler derken?
    Daha ziyâde insandaki düşünce yapısına etkiyecek, onda fikir olgunluğu oluşturacak eserleri kastettiğini düşünüyorum...
    Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster
    Daha ziyâde insandaki düşünce yapısına etkiyecek, onda fikir olgunluğu oluşturacak eserleri kastettiğini düşünüyorum...
    Tamamdır.Anladım ne demek istediğini.
    Ve haklı da.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Bu arada kitabın ismi çok ateist'ce. Kesme ve doğramalar bize zevk veriyorsa bizde bazı problemler var demektir. Bir insan bunları duyunca bile tüyleri diken diken olmalı.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Faruk'den alıntı Mesajı göster
    Bu arada kitabın ismi çok ateist'ce. Kesme ve doğramalar bize zevk veriyorsa bizde bazı problemler var demektir. Bir insan bunları duyunca bile tüyleri diken diken olmalı.
    "Tanrının unutulan çocukları" mı?
    Ne diyeyim bilemedim dünyada satış rekorları kırdıysa insanların çoğu psikolojik olarak sorun yaşıyor demek ki.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    "Tanrının unutulan çocukları" mı?
    Ne diyeyim bilemedim dünyada satış rekorları kırdıysa insanların çoğu psikolojik olarak sorun yaşıyor demek ki.
    Yanlış anlama ben senin düşüncelerine saygı duyuyorum ama malesef dünyadaki insanlar vahşetten zevk alır haldeler. Bu yüzden öldürmeler çoğaldı. Bir hiç uğruna hayatlar yok oluyor. İnsanların çoğu bu açıdan psikolojik olarak sorunlu diyebiliriz. Yoksa bir insan nasıl kendi cinsinden olan bir insanın canının yanmasına karşı duyarsız kalabilir. Hemen her gün dünyada onca masum insan ölüyor. İnsanlar terbiye edilmeli.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Faruk'den alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama ben senin düşüncelerine saygı duyuyorum ama malesef dünyadaki insanlar vahşetten zevk alır haldeler. Bu yüzden öldürmeler çoğaldı. Bir hiç uğruna hayatlar yok oluyor. İnsanların çoğu bu açıdan psikolojik olarak sorunlu diyebiliriz. Yoksa bir insan nasıl kendi cinsinden olan bir insanın canının yanmasına karşı duyarsız kalabilir. Hemen her gün dünyada onca masum insan ölüyor. İnsanlar terbiye edilmeli.
    Yok yanlış anlamıyorum.
    Evet,haklısın.
    Hadi bunu da geçtim, kendimizi Müslüman olarak tanıtıyoruz ama Gazze'de,Afganistan'da bugün kim bilir kaç tane daha insan ölmüştür.
    Bir doktor olsam şuanda Türkiye'de olmazdım buna eminim.Orada olur ve insanlara yardım ederdim.
    Ama toplumlar -bize dokunmayan yılan bin yaşasın!- diyerek hakikati görmezden geliyorlar.
    Bittabi,ziyadesiyle haklısın...

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    Bana kalırsa Adam Fawer'in ''olasılıksız''ı okuyun. Beğeneceğinize %100 garanti verdiğim bir kitap

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı melody'den alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa Adam Fawer'in ''olasılıksız''ı okuyun. Beğeneceğinize %100 garanti verdiğim bir kitap
    Pek çok kez rastlamıştım.
    Mamafih okumak mümkün olmamıştı.
    Tamamdır, teşekkür ederim cancağzım.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!