Charger R T 03:14 07 Nis 2014 #1
120 liralık karışım hazırlanmak istense nişasta kaç
kg olurdu?
arkadaşlar mantığıyla birlikte açıklarsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler
Charger R T 19:14 08 Nis 2014 #2
hadi ama cevap yokmu ?
120 liralık karışım hazırlanacak,sağ tarafta sütün kilosu 2 lira . . .