Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı Alp'den alıntı Mesajı göster
    Hocam bu grafiklere nerden bakıyorsunuz?
    Alp bu site içindeki istatistikler değil. Bu hizmeti google veriyor ücretsiz. Siteye bir kod ekliyoruz. Bize ayrıntılı istatistikler sunuyor. Siteye kimin hangi ipden, hangi ilden, hangi arama motoru ile hangi kelimeleri arayarak geldiğini, hangi tarayıcı kullandığı, ekran çözünürlüğünü ve işletim sistemi bilgilerini bile veriyor bu kodla.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Bir de öğretmenim, size söyleyecektim de fırsat olmadı. Yeri gelmişken söyliyim. Hangi zaman aralıklarında yoğunluk olduğunu bilebiliyor musunuz? Yani Televizyonlardaki prime-time gibi bir zaman diliminiz var mı?

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Tabiki hocam 2 yıldır hep aynı.Akşam 18-20 en yoğunj olduğu saatler hiç bir zaman değişmedi.
    Ayrıca size sitemize gelen ziyaretçilerden ilginç bir kaç örnek vereyim. googledan aramlarla sitemize gelmiş kişilerin aramlarında bazılarını seçtim. Çok ilginç aramalar var. Bu gün googledan gelen aramalardan seçtiklerim. Her satır farklı bir kişinin yaptığı arama kelimeleridir. Bunlar çok az aranmış ama çok ilginç arama tipleri

9.sınıf tuz problemleri

64ün ebobu

9.sınıf matematik 133. sayfanın cevapları

9. sınıf matematık 138 ve 139 cevapları

denklem yaz cöz

c(5,2)=10 permutasyon

bir karınca 20 metrelik bir direği cevap

bir deponun 6/11 i boştur. depoya 9... ( diye aramış googleda. soru forumda çözüldüğü için bulabilmiş.çok ilginç)

ayda 1500 gram pirinç tüketen bir aile... ( diye aramış googleda. aynı şekilde forumdan bulabilmiş cevabını)

f(x)2x-1__3 ve g(x)=-3x + 2 olduğuna göre ( diye aramış googleda. forumda bi sayfa çıkmış ama çözümünü bulamamış)

japon öğretmen matematik (diye aramış googleda. ilk sırada forumdaki bir yazı çıkmış)

p(6,6)=çözümü

hipotenüs kimin nesi

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    En çok bayıldığım arama, "hipotenüs kimin nesi" araması . İnsan aradığına ulaşmamak için ancak bu kadar garip bir şekilde arayabilir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    itiraf ediyorum son aramayı site hit alsın diye ben yaptım

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hocam bunları ara ara sohbet bölümünde yayınlasanız süper olur. Hatta sabahları yayınlayın güne mutlu başlayalım

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    itiraf ediyorum son aramayı site hit alsın diye ben yaptım
    ciddi olmazsınız

Alıntı Alp'den alıntı Mesajı göster
    Hocam bunları ara ara sohbet bölümünde yayınlasanız süper olur. Hatta sabahları yayınlayın güne mutlu başlayalım
    Olabilir aslında. Acele ile bu kadar buldum 100lerce sayfa arasından. Biraz ayrıntılı uğraşsam daha ne cevherler çıkar.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Hakikaten güzeldi. Gecenin bu saatinde iyi güldürdü beni.
    Şu ders kitabının sayfalarını yazıp çözüm aramak garip ama faydalı bir iş. Bakanlık, ortak bir kitapta karar kılsa, onu da yapardık. Gerçi hazıra konmak gibi olacak ama, ne diyeyim. Ölçü kaçtı bir kere. Midemiz bu zamana kadar neleri hazmetmedi ki. Bu zaman kadar milletin işini hazmede hazmede, artık bu tür şeyler etkilemiyor her halde beni.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    şu ayda 1500 gram pirinç aramasını bence önceden kendi yazdığı ya da gördüğü birşeyi tekrardan bulmak için yapmıştır aksini düşünmek dahi istemiyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    şu ayda 1500 gram pirinç aramasını bence önceden kendi yazdığı ya da gördüğü birşeyi tekrardan bulmak için yapmıştır aksini düşünmek dahi istemiyorum
    Bu da güldürdü beni. Gecenin bu saati güldürük oldum.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!