Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı Jocher'den alıntı Mesajı göster
    bu sne katılcaktım ama matematik klbnde olmadığım için sokamadılar beni sınava ama seneye girecekmişim internetten bakarım geçen yıllarda olan olimpiyat sorularına
    eğer bahane buysa , bu bahane insanın okul bile deiştirmesine yol açar. senden daha iyi kaç tane adayları varmış ki onları sınava sokup seni bundan alıkoymuşlar. 1 yıl gerçekten önemli bir zaman büyük ihtimalle başarılı olamayacaktın ama büyük 1 senelik tecrübe kazanacaktın. sonrasında başarılı olman kolaylaşacaktı. bu konularda erken başlamak çok öenmli olduğu gii avantaj sebebidir. mesela takım seçmesinde 6. yer için ikimiz aynı puanı alsak seni takıma alırlar çünkü yaşın küçük.
    bu konuda gerçekten agresif davranmalısın çünkü bahsettiğim ek puan az bişey değil mesela benim yılımda ortaöğretim başarı puanı ortalama olan yani 60 olan birisi elde ettiği başarıya göre 9 puan ile 24 puan arasında bir ek puan kazanabilirdi.
    bu da seni sıralama olarak Türkiye 1. sinin önüne geçirmese de (bu ek puan sıralamaya etki etmiyor) yerleştirme esnasında ondan daha önce yerleşmeni sağlar.

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    sorun değil benim için zaten benim yerime soktuklarıda 100 üzerinden 30 aldı o ayrı bu senede sokmazlarsa problem çıkartıcam
    Dim x As Felsefe
    x= Math And Metal
    http://img19.imageshack.us/img19/4164/jocher.jpg
    x³+y³=z³

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Tebrik ediyorum arkadaşım Biz daha bu konularda zorlanırken senin bu konuları yapman hayranlık uyandırıcı başarılarının devamını dilerim

Grubu
    Üye
    İş
    9. sınıf
    Alıntı onka81'den alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum arkadaşım Biz daha bu konularda zorlanırken senin bu konuları yapman hayranlık uyandırıcı başarılarının devamını dilerim
    teşekkürler
    Dim x As Felsefe
    x= Math And Metal
    http://img19.imageshack.us/img19/4164/jocher.jpg
    x³+y³=z³

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları