1. #1

  Grubu
  Kıdemli Üye
  İş
  12. sınıf

  Eleştiri

  Sizlerden küçük olduğumdan değerli büyüklerim diye affınıza sığınarak yapıcı olması temennimle bir sorunumu arz etmek ihtiyacı duydum.
  1 Konu başlığı altında 5 sorunuz gün içinde yanıtlanacaktır,her soruya ayrı konu başlığı açmayın diyorsunuz öyle oluncada 3 sorudan biri cevapsız bırakılıyor ama konu cevaplanmış görünüyor aynı soruyu tekrar mı sormam gerekiyor sonra uyarıyorsunuz ne yapmalıyım şaşırdım,saygılarımla.
  nazlı2006 12.sınıf

 2. #2

  Grubu
  Site sahibi
  İş
  Matematik Öğretmeni
  o konuda eskik soru varsa o konunun altına, "bir soru kaldı yardımcı olurmusunuz" mesaj yazarsanız o mesajın forum ansayfada sağda görünecek ve soru çözen 5-6 kişdiden birisi cevaplayacaktır. Gün 100 taneden fazla soru çözüyoruz. Gözden kaçması normaldir.

 3. #3

  Grubu
  Kıdemli Üye
  İş
  Üniversite
  Benim de bazen o şekilde olabiliyor.Ama bunu da sitenin yoğunluğuna ver.Sitede çok fazla soru paylaşılıyor.Burda soruları cevaplayan hocalarında sanal ortamın haricinde bir yaşantısı,belli sorumlulukları var.Ki bizim yapamadığımız bir soruyu dahi cevaplamakla da yükümlü değiller zaten.Çözümlenmeyen daha doğrusu unutulan sorularını bir kez daha hatırlatmanı tavsiye edrim.Yada moderatörlerden birine veya Hocalardan birine sorunu hatırlatan bir mesaj göndrebilirsin.Admin in de dediği gibi soruların çözümlencektir emin ol ve de acele etme oldu mu?

 4. #4

  Grubu
  Kıdemli Üye
  İş
  12. sınıf
  Amacım şikayet değil çözüm bulmaktı yoğunluğunda farkındayım cevaplarınız içn teşekkür ederim hocam bir sorumda açtığım bir konumu kaldımak istersem nasıl silerim.
  mürşide yorumun çok güzel aynı duyguları paylaşıyorum. teşekkür


 

 1. Bu yazıyı beğenerek
  destek
  verebilirsiniz

  Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!

Benzer konular

 1. Eleştiri
  Melek12 bu konuyu Sohbet forumunda açtı
  Cevap: 21
  Son mesaj : 01 Nis 2012, 20:29
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları