Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı sinavkizi'den alıntı Mesajı göster

Daha da açabilirsek,
    İlk 1 milyonda da rastlamak mümkün...Yine kriter değiştireceğim geldi, kusuruma bakmayın
    Tabi orası öyle de ben eksik tarif ettim. Yaklaşık ilk yüzdeki herkes; heyecandan arınmış, alanı olmayan konuları hatmetmiş, birincilik statüsünde insanlar demek istedim. Daha iyi aranacaksa sonuncu da birinciden zeka, insanlık vs. vs. üstün olabilir. İnsan mukayesesine döndü, hiç hoşlanmadım şimdi kendimden.
    ...

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Furkan61'den alıntı Mesajı göster
    Yok canım niye yanlış anlaşılsın da; emin ol ilk yüzde ilk üçten daha iyi olanlara rast gelmek mümkün.
    Muhakkak ki oraya lafım yok zaten.O gün kaydırma yapar,ne biliyim burnu kanar,hastadır,sınava geç kalmıştır,sabah ailesiyle tartışmıştır vs vs. Hatta geçen ygs sınavı sırasında bi haber gündemdeydi.İnşaat çalışmasında meydana gelen gürültüden rahatsızlanan ve bunun sınav esnasında çocuklarını rahatsız edeceğini düşünen veliler inşaat çalışmasını durdurdu...Nitekim sınavdan yarım saat sonra durmuştu.Yani tut ki o okulda belki türkiye 1.si çıkacaktı fakat bu gürültüden etkilendi.Yani varmak istediğim nokta en başta dediğim cümlemi desteklemek

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı Million'den alıntı Mesajı göster
    Muhakkak ki oraya lafım yok zaten.O gün kaydırma yapar,ne biliyim burnu kanar,hastadır,sınava geç kalmıştır,sabah ailesiyle tartışmıştır vs vs. Hatta geçen ygs sınavı sırasında bi haber gündemdeydi.İnşaat çalışmasında meydana gelen gürültüden rahatsızlanan ve bunun sınav esnasında çocuklarını rahatsız edeceğini düşünen veliler inşaat çalışmasını durdurdu...Nitekim sınavdan yarım saat sonra durmuştu.Yani tut ki o okulda belki türkiye 1.si çıkacaktı fakat bu gürültüden etkilendi.Yani varmak istediğim nokta en başta dediğim cümlemi desteklemek
    Uzlaştık demek. İyi oldu. Bu arada güzel cümleler kuruyorsun. Tuttum seni.
    ...

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Uzlaştık demek. İyi oldu. Bu arada güzel cümleler kuruyorsun. Tuttum seni.
    Eyv Sen hangi okuldaydın ? Sormuştum ama dikkatinden kaçmış olsa gerek

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Eyv Sen hangi okuldaydın ? Sormuştum ama dikkatinden kaçmış olsa gerek
    Şimdi söyleyip de karizmayı çizdirmeyelim. Özel mesaj kutuna bakıver.
    ...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Tabi orası öyle de ben eksik tarif ettim. Yaklaşık ilk yüzdeki herkes; heyecandan arınmış, alanı olmayan konuları hatmetmiş, birincilik statüsünde insanlar demek istedim. Daha iyi aranacaksa sonuncu da birinciden zeka, insanlık vs. vs. üstün olabilir. İnsan mukayesesine döndü, hiç hoşlanmadım şimdi kendimden.
    Niyetini biliyoruz arkadaşım
    Burada bizler, hak ettiğimiz kişisel saygıyı yaş/cinsiyet/okul kriterlerinden değil de, tüm MT Ailesince hissettiğimiz samimiyetin oluşturduğu gönül bağından, ve bu bağın bizlere kazandırdığı onurdan almıyor muyduk? Demeli ki senin karizmanı hiçbir şey çizemez.

Sizleri çok seviyorum ♥

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Hoşgeldin.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Hoş bulduk...
    Ygs de 11.miz,lys de 32.miz var işte en iyi karıştırmış olmalısın.
    Kategori:Ankara Atatürk Lisesi mezunları - Vikipedi

Gıcıklık yapmak gibi bir niyetim yok kusura bakmayın ama siz bu sayfada kendinizi mi tanıttınız okulunuzu mu onu bir türlü anlayamadım? (Okullarıyla övünen insanları bir türlü anlayamadım da)
    Neyse polemiğe girmeden 'Hoşgeldiniz' deyip geçiveriyorum.

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Alıntı svsmumcu26'den alıntı Mesajı göster
    Kategori:Ankara Atatürk Lisesi mezunları - Vikipedi

Gıcıklık yapmak gibi bir niyetim yok kusura bakmayın ama siz bu sayfada kendinizi mi tanıttınız okulunuzu mu onu bir türlü anlayamadım? (Okullarıyla övünen insanları bir türlü anlayamadım da)
    Neyse polemiğe girmeden 'Hoşgeldiniz' deyip geçiveriyorum.
    Bir öğrencinin kendini tanıtırken okulundan bahsettiği düzeyde okuluma değindiğimi düşünüyorum.Ayrıca gerçekten ben seni anlayamadım şu an ve yanlış anlama benim de derdim polemiğe girmek değil.
    Yazdığın aynen şu eminim ki sen de hak vericeksin :
    1-)Gıcıklık yapmak gibi bir niyetim yok kusura bakmayın ama siz bu sayfada kendinizi mi tanıttınız okulunuzu mu onu bir türlü anlayamadım?
    Ardından adeta kendinle çelişircesine :
    (Okullarıyla övünen insanları bir türlü anlayamadım da)
    demişsin.Yani ilk cümlende ('... anlayamadım' kısmına kadar olan )
    bir belirsizlik var.İkinci cümlende ise parantezle belirttiğin,okulumla övündüğümü belirten bir yargıyı anlatan bir cümle.Yani bu ironinin babası kusura bakma dostum... Bende kibarlığına hitaben 'Hoşbulduk' deyip geçiyorum.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Birinci cümleme gözlerinizi çevirmenizi rica ediyorum. "Okulunuzu mu tanıttınız kendinizi mi demişim"?
    İkinci cümlemde ise "Okullarıyla övünen insanları bir türlü anlamayadım da" demişim.
    Bu durumda okulunu tanıtman da bir sakınca yok bilakis burada sakıncalı olan okulunu değil okulundan çıkan insanları tanıtman.Yani atıyorum fen lisesine gidersin (veya başka bir yere neyse.) okulun çok iyidir övünürsün ama siz burada okulunuzla değil okulunuzdan çıkan insanlarla övünmüşsünüz.(ayrıca bunu cep telefonundan yazmış da olabilirim , sonuçta ne demek istediğimi aklı selim olan her kişi burada anlayacaktır.Şüphem yok.)

Bu arada "Bir öğrencinin kendini tanıtırken okulunu bahsettiği" düzeyde demişsiniz de , burada siz okulunuzu değil ; yineliyorum okulunuzdan mezun olanların listesini yapıp göndermişsiniz bize.Okulunuzun geçmişten günümüze fotoğraflarını gönderseydiniz daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.(Eğer ki amaç okulu tanıtmaksa)

Bir öğrencinin kendini tanıtırken okulundan bahsettiği düzeyde okuluma değindiğimi düşünüyorum
    Siz burada okulunuzu değil okulunuzdan çıkan mezunları tanıtmışsınız.

Neyse, gülüp geçmekte fayda var.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!