Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    merhabalar hoşgeldiniz....
    atauni sağolsun çan çanın altında kalırsan da bi 45 lik kafi

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Merhaba, hoşbuldum ...Benim abim ankra üniv. tek.eğtm.fak. elektrik öğretmenliği mezunu.Bir ara kontrol sistemleri dersi sınavını anlatmıştı. Sınavdan çoğumuz 0 aldı.Ben 1 aldım bir kaç arkadaş 2 aldı demişti.İçlerinden bir taneside " 3 " almış.Tabi bu notlar 100 üzerinden. O 3 alan arkadaşım da şuan ünivde hoca diyor ...

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı eL-Turko'den alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hoşbuldum ...Benim abim ankra üniv. tek.eğtm.fak. elektrik öğretmenliği mezunu.Bir ara kontrol sistemleri dersi sınavını anlatmıştı. Sınavdan çoğumuz 0 aldı.Ben 1 aldım bir kaç arkadaş 2 aldı demişti.İçlerinden bir taneside " 3 " almış.Tabi bu notlar 100 üzerinden. O 3 alan arkadaşım da şuan ünivde hoca diyor ...

sınava girenlerin hepsinin o yılın üniversite sınavında ilk 300 e girdiği bi fizik sınavında ortalama 9 çıkmıştı.
    Fizik bölümünün hoşgeldiniz sınavı. az buz değil 80-100 kişiden bahsediyorum. Eminim bikaç kişi hariç herkes hayatının en düşük notunu almıştır.Bi çocuğun 70 li bi not aldığı söylenmişti, kendisi nerdedir ne yapıyodur bilmiyorum
    Bu arada hoş geldiniz.

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    ..Hoşbuldum Hocam. Evet gerçekten sivri zekalı insanlar az da olsa var. Hepsine Maşallah. Bizlerde îlmi dilimiz döndüğünce istiyoruz, elimizden geldiğince de çabalıyoruz.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı eL-Turko'den alıntı Mesajı göster
    güzelmiş

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster

sınava girenlerin hepsinin o yılın üniversite sınavında ilk 300 e girdiği bi fizik sınavında ortalama 9 çıkmıştı.
    Fizik bölümünün hoşgeldiniz sınavı. az buz değil 80-100 kişiden bahsediyorum. Eminim bikaç kişi hariç herkes hayatının en düşük notunu almıştır.Bi çocuğun 70 li bi not aldığı söylenmişti, kendisi nerdedir ne yapıyodur bilmiyorum
    Bu arada hoş geldiniz.
    Çok güzel bir hoşgeldiniz sınavı olmuş

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!