Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf

Palme Kitap

Gençler,

Palme'nin Fen kitaplarını çok beğeniyorum.
    Merak ettiğim bu yayının matematik,geometri ve sözel kitaplarının nasıl olduğu... Bilhassa sözel soru bankalarındaki soruları nasıl,bir fikriniz var mı?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bizim okuldaki TM ci arkadaşlar tarihte ODTÜ coğrafyada Palme kullanıyorlardı oldukça da memnun kalmışlardı. Türkçesini pek bilmiyorum ama denemeleri güzeldi

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Arkadaşlarımdan biliyorum türkçesi iyiydi,güzel açıklıyor,edebiyatını da güzel diye biliyorum bizim hocalarda kullanıyordu.birde işini görür mü bilmiyorum ama bizim okuldaki neredeyse tüm arkadaşta vardı delta yayınları edebiyat özeti

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Evvela teşekkür ederim,

Türkçe'de konularımı bitireli çok oldu. Konularımı *** simetriden bitirdim hem oradaki testleri hem de *** Beyaz soru bankasını çözdüm.
    Şimdi ise Birey Klasiği bitirmeye çalışıyorum,zannediyorum bu da birkaç gün içerisinde bitecek.
    Bir de bunun üstüne Palme alıp çözeyim dedim ki güzelmiş alayım bunu da.
    Peki başka öneriniz var mı Türkçe konusunda,Türkçeyi cidden çok seviyorum hatta en çok zevk alarak soru çözdüğüm derstir diyebilirim.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Piyasada gördüğüm tek özgün sorular palme ve odtü nün diğer yayınlar özellikle f e m çıkmış soruları değiştirip değiştirip koyuyorlar. Gerçi *** in fen soru bankaları güzel
    İstanbul Tıbbiyesi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı Heisenberg'den alıntı Mesajı göster
    Piyasada gördüğüm tek özgün sorular palme ve odtü nün diğer yayınlar özellikle f e m çıkmış soruları değiştirip değiştirip koyuyorlar. Gerçi *** in fen soru bankaları güzel
    Teşekkür ederim Cem. Evet,Palme'yi ben de çok beğeniyorum sözelleri de güzeldir herhalde onları da sipariş edeceğim.
    ***'in beyaz Fizik kitabından sonra bir şey diyemiyorum tüm kalıp soruları bulup sormuşlar,özgün soru yok denecek kadar azdı.
    Tekrar sağol.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!