Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    1. sınıf

Lütfen banlayın!

Lütfen beni banlayın : ) Süresiz uzaklaştırma cezası istiyorum.Siyaset hakkında,konusunu okudum da ne acayip bir durum öyle.Sayın admin ve moderatörler,bu siteye böyle şeyleri yakıştıramadım.Aklıma Sovyetlerde birbirini kollayan bakanlar geliyor.Konumu hemen silin : ) Gerçekleri kimse görmesin.Lütfen.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sayın admin ve moderatörlerin burada hatası ne. Gerekli uyarılar yapılıyor zaten onlar tarafından. Hatta kendileri arasında da. Kimsenin görmemesini istiyorsan; konu açmak yerine Admin'e özel mesaj göndermen kâfi idi.
    ...

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı senfoni344'den alıntı Mesajı göster
    Lütfen beni banlayın : ) Süresiz uzaklaştırma cezası istiyorum.Siyaset hakkında,konusunu okudum da ne acayip bir durum öyle.Sayın admin ve moderatörler,bu siteye böyle şeyleri yakıştıramadım.Aklıma Sovyetlerde birbirini kollayan bakanlar geliyor.Konumu hemen silin : ) Gerçekleri kimse görmesin.Lütfen.
    bu çok garip bi talep olmuş.
    seni foruma bağlayan bir ip var , forumdakilere ipi kesin gideceğim diyosun. ipi sen de kesebilirsin. girmezsin olur biter
    istifa tek taraflı bir müessesedir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Sanirim iki uc ay olmustur 'burada adalet yok' deyip gitmistin.Adres filan mi karistirdin bilemiyorum ama burasi adalet dagitma yeri filan degil siradan bir matematik forumu.iki uc ay once ayrilan birinin daha sonra gelip de 'beni banlayin' seklinde bir konu acmasindan daha komik ne olabilir bilemiyorum.O konuda kimsenin kimseyi kolladigi filan yok belli ki ruyaya kapilmis gidiyorsun.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Alıntı senfoni344'den alıntı Mesajı göster
    Siyasetin yapılacağı yer değil burası, tartışmalar uzadıkça uzar. Siyaseti yapabileceğin bir çok sayfa var forumumuz dışında. Siyasi tartışmaların bir sonu yok, kaoslar tartışmalar olacağına, tartışmasız sakin bir ortam olsun burada. Forumun kuruluş amacı öğrencilere derslerinde yardımcı olmak, bu tarz meseleleri foruma karıştırmak istemiyoruz.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Bu arada ben burada 'gerçeklik' filan değil sadece 'saçmalama' görüyorum.
    Neyse gözünüz aydın , bekletmişiz bir kuple ama sonucunda 'banlanmış'sınız.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!