Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf

kaynak kitap konusunda yardım

Arkadşlar ben bu sene 11. sınıfa geçtim kısaca bahsedeyim okulumuz anadolu lisesi her sene 15 20 arası tıp çıkmakta ve ilk 8 taneside iyi tıp bende iyi bir tıp kazanmak istiyorum malum okul kaliteside çok önemli sizin kullandığınız bildiğiniz önereceğiniz kaynak kitap varsa sevinirim türkiyede ilk 2 bin ile 3000e gireceğim tarzdan bende kullanıyorum bi kaçtane örneğin formül palme birey ve fem kullanıyorum yinede size sormak istedim.lütfen öğrenciye bağlı vs yorumlar yapmazsanız sevinirim sorular seçici olsun ve zor olsun dediğim gibi

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    KITAPLARIM

mustafa yağcı hocamızın kitaplarına baksana mükemmel bunlardan mutlaka almalısın.

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    teşekkür ederim kardeşim baktımda gerçekten güzel kitapalra benziyorlar ama bu kitaplar kırtasiyelerde bulamam galiba internetten sipariş vermem gerekiyor
    -Eğer birinin acısını yaşamazsan, onu anlayamazsın.
    Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    ekol hoca oluyodu sanırım değil mi ?

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    İstersen bilgisayarına indir , pdf şeklinde çıktısını al işe yarar siteye gir mymat1'e tıklat tüm konular pdf halinde çıkıyorzaten.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    öğrenci arkadaşlarımız konuyu biraz abartıyor. sizin özelinizde herkes için söylüyorum (lütfen kimse gereksiz alınganlık yapmasın)
    elinizde bi sürü yayın varken üzerine yeni yayın aramak en hafifinden eski yayınları fazla incelemeden aldığınızı gösterir. hangi birini çözeceksiniz? her dersten birer test kitabı yeter hadi bilemediniz 2, yani o da ilk kitabı bitirince halen bilemiyosanız.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    öğrenci arkadaşlarımız konuyu biraz abartıyor. sizin özelinizde herkes için söylüyorum (lütfen kimse gereksiz alınganlık yapmasın)
    elinizde bi sürü yayın varken üzerine yeni yayın aramak en hafifinden eski yayınları fazla incelemeden aldığınızı gösterir. hangi birini çözeceksiniz? her dersten birer test kitabı yeter hadi bilemediniz 2, yani o da ilk kitabı bitirince halen bilemiyosanız.
    Hocam , bu önerdiklerim test kitabı değil yalnız , hep çözümlü örnek fasikülleri arkadaşta bundan arıyormuş zaten

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    ne farkeder, mesele hepsine ayıracak zamanınızın olup olmadığı, bence buna zaman yetmez. he ben sınavda bi soruyu ortalama 20 saniyede çözüyorum zamanım yeter diyorsanız sınavda soru çözer gibi çalışma sorusu çözülemeyeceğini , çalışmanın amacının cevap bulmak değil öğrenmek olduğunu söylerim.

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    kardeşim inan okulda herkes 2 haftada bir kaynak bitiriyor çoğu kaliteli ve çoğu saçma kaynaklar benim bir konuda o kdar test çözmek mantıksız konuyu kavrıyım kaliteli sorualr çözüyüm bana yeter ama o kdar çözmek aynı merdiven taşında durmak gibi bir şey benim hem kendimi geliştirecek hem de zor ve kaliteli kaynağa ihtiyacım var ve abartrttığımıda znnetmıyorum bu kaynkalrı da mecburi oalrak sınıfça aldığımız için aldım onlar daha çok çözüyor ama dediğim gibi gereksiz

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    ben sana katılıyorum kardeşim benımde söylemek istediğm bu zten ben çok kaynak değil ileri düzey matematik kaynakalrı alıp öğrenip işim haletmeyi planlıyorum dedğim gibi çok soru çözmek değil mesele değil mesela ortaokul matemetik sorualrından istediğin kdar çöz bi ilerleme kaydedemessin benim öğrenmek istediğimde bu ztn

2 sayfadan 1.si 12 SonuncuSonuncu

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!