Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf

Lys Sıralaması

geçen sene sınava giren arkadaşlar ygsden 50 bin sıralamam ben bunu lysde en fazla ne kadar düşürebilirim?

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Öğretmen
    YGS ile LYS sıralamasının birbiri ile alakası yok.
    Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi.

Endemik Yayınları

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    12. sınıf
    hocam yani lysde alıcağım puan benim sıralamamı ne kadar düşürür yani iyi bir netle 20 bine kadar düşürebilirmiyim bu sıralamayı

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    lys yi biliyorsan yaparsın yapılmayacak birşey değil

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı sensiz62'den alıntı Mesajı göster
    hocam yani lysde alıcağım puan benim sıralamamı ne kadar düşürür yani iyi bir netle 20 bine kadar düşürebilirmiyim bu sıralamayı
    Çok kalıpsal düşünüyorsun. Bu bir şeyi değiştirmez. Sınavda nasıl yapacağını bilemezsin. Çok geriye de gidebilirsin. Çok ileriye de. Bunu Allah bilir. Sen üzerine düşeni yap yeter.

Alıntı mateematik'den alıntı Mesajı göster
    lys yi biliyorsan yaparsın yapılmayacak birşey değil
    Aslında hayatta her şey böyledir. Uğraşırsan gerçekten çaba harcarsan Allah'ın izniyle yaparsın. Olmazsa da vardır bir hikmeti deyip razı olmalı.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    bu soruya istediğin cevap verilemez bence. ancak yaptıkların yapacaklarının teminatı olduğuna göre 40-60 bin arası bir yerlerde yer alman beklenir. yok ben rafael nadal gibi toprak kortların adamıyım lys performansıma güveniyorum diyosan lysde ilk 10 bin yapıp genel toplamda da 20bin seviyelerine yerleşebilirsin.

en güzel olanı bunlara bakmadan önündeki maçtan en iyisiyle çıkmaya çalışmaktır. frk un dediği gibi gayret senden tevfik Allah'tan.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    bu soruya istediğin cevap verilemez bence. ancak yaptıkların yapacaklarının teminatı olduğuna göre 40-60 bin arası bir yerlerde yer alman beklenir. yok ben rafael nadal gibi toprak kortların adamıyım lys performansıma güveniyorum diyosan lysde ilk 10 bin yapıp genel toplamda da 20bin seviyelerine yerleşebilirsin.

en güzel olanı bunlara bakmadan önündeki maçtan en iyisiyle çıkmaya çalışmaktır. frk un dediği gibi gayret senden tevfik Allah'tan.
    Rafael Nadal espriniz güzeldi hocam

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!