Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf

Bir Şey Paylaşmak İstiyorum Arkadaşlar :)

Ben bu siteye yazmıştım matematik yapamıyorum olmuyor diye ama farkettim ki verimli çalışmıyormuşum matematikten hep bu sene mesela 1.yazılıda 35 aldım fakat şimdi bu siteye hep sorular yazıyorum sürekli soru soruyorum öğrenmeye çalışıyorum ve en son tümevarımdan ve olasılık permütasyon kombinasyondan sınav yaptık bugün ve ben 70 aldım hatta sınıfın en yüksek notu 73 tü mat.çok iyi yapan arkadaşımdan sadece 3 puan eksik aldım ve ben çok mutlu oldum demek ki gerçekten verimli çalışınca oluyormuş burada bana yardımcı olan soru çözümlerinde ve mat.yapamıyorum dediğim zaman bana öğüt veren yardımcı olan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim..Herşey yavaş yavaş şimdi 70 aldım birdahaki sınavdan neden 90 almıyayayım ? hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Umarım başarınız devam eder

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sevincini paylaşalım o zaman Vazgeçmediğini görmek daha da sevindirici...

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Aynen ya çok mutlu oldum gerçekten umarım daha da artar

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Hayatta her şey emek istiyor. Karşılığını almak da ister istemez mutlu ediyor insanı. İnşaallah istediğin yerlere gelirsin. 100 aldığını duymak isterim

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Alıntı frk'den alıntı Mesajı göster
    Hayatta her şey emek istiyor. Karşılığını almak da ister istemez mutlu ediyor insanı. İnşaallah istediğin yerlere gelirsin. 100 aldığını duymak isterim
    Umarım ya inş.herkes istediği yerlere gider ve herkes umarım emeğinin karşılığını fazlasyıla alır

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    good work , derin

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    aslında herşeyin başı sevgi biliyo musun seviyosan çalışıyosun çalışıyosan da yapabiliyosun .. hep düşünmüşümdür aslında bu site insana matematik sevgisini kazandırıyo soruyu soranlarda cevaplayanlarda bir sevgi etrafında matematik sevgisi etrafında buluşuyo ve başarı da bunun akabinde geliyo sitenin adında da olduğu gibi matematik tutkunlarının yeri sanırım burası öğretmeninden öğrencisine aslında herkesin birbirine matematiğe duyduğu aşk sayesinde yardımcı olduğunn ve nasihat verdiğini ve hatta matematikle dinlendiğinii soru çözme hobisinin olduğun ve zevkle anlattıklarını görürsün... onların matematiğe olan sevgisi bir soru için yazılan onlarca mesaj gece yarısı çözülen sorular resimle anlatılan çözümler ve üzerinde saatlerce uğraşılan bir + bir - işlemler bunlar ancak matematiğe duylan sevgiyle mümkün oluyo diye düşünüyorum ve buradaki kişilerin çabası matematiğe duydukları aşk da sana matematiği sevdiriyo bence...kendimden yola çıkarsam eğer

hatta ben o denli olmuştum ki başta soru sormak için üye olduğum siteye bir süre sonra bağlandım sözelci olmama rağmen matematikten kopamadım o yüzden ygs de sözelden battım çünkü matematikten ayrılamaz bir hale gelmiştim... ben de ders değil de bir hobi olmaya başlamıştı bu site sayesinde matematik...hatta şu da kolay bu da kolay derken ygs ye hazırlıktaki son günlerimi fonksiyonların içine dalarak geçirmiştim

Grubu
    Üye
    İş
    11. sınıf
    Alıntı mürşde'den alıntı Mesajı göster
    aslında herşeyin başı sevgi biliyo musun seviyosan çalışıyosun çalışıyosan da yapabiliyosun .. hep düşünmüşümdür aslında bu site insana matematik sevgisini kazandırıyo soruyu soranlarda cevaplayanlarda bir sevgi etrafında matematik sevgisi etrafında buluşuyo ve başarı da bunun akabinde geliyo sitenin adında da olduğu gibi matematik tutkunlarının yeri sanırım burası öğretmeninden öğrencisine aslında herkesin birbirine matematiğe duyduğu aşk sayesinde yardımcı olduğunn ve nasihat verdiğini ve hatta matematikle dinlendiğinii soru çözme hobisinin olduğun ve zevkle anlattıklarını görürsün... onların matematiğe olan sevgisi bir soru için yazılan onlarca mesaj gece yarısı çözülen sorular resimle anlatılan çözümler ve üzerinde saatlerce uğraşılan bir + bir - işlemler bunlar ancak matematiğe duylan sevgiyle mümkün oluyo diye düşünüyorum ve buradaki kişilerin çabası matematiğe duydukları aşk da sana matematiği sevdiriyo bence...kendimden yola çıkarsam eğer

hatta ben o denli olmuştum ki başta soru sormak için üye olduğum siteye bir süre sonra bağlandım sözelci olmama rağmen matematikten kopamadım o yüzden ygs de sözelden battım çünkü matematikten ayrılamaz bir hale gelmiştim... ben de ders değil de bir hobi olmaya başlamıştı bu site sayesinde matematik...hatta şu da kolay bu da kolay derken ygs ye hazırlıktaki son günlerimi fonksiyonların içine dalarak geçirmiştim
    Çok teşekkürler yorumunuz için gerçekten çok güzel bir şekilde yorumlamışsınız ... Ben de matematiği seviyorum gerçekten ama yapamıyorum diye yazmıştım fakat yapabiliyomuşum demekki bence çalışan herkes matematiği yapabilir gerçekten hayatta asla olmaz diye birşey yok insan istese uğraşsa emek verse istediği hedefe ulaşabilir diye düşünüyorum Hemfikiriz

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!