Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer

Özel öğretmen arıyorum.?

Mrb. Ben meslek lisesi öğrencisiydim, mezun oldum. Çalıştım çabaladım ve Ygs'ye hazırım. Fakat ondan sonra önümde beni baya zorlayacak Lys var. Neden zorlayacak derseniz meslek lisesi okuyan biri olarak hiç bilmedıgım konular var. Hatta hepsi diyebilirim. Kendi kendime başarabilirim onu bunu biliyorum ama zamanım kısıtlı, bu yüzden bana yardımcı olabilcek ÖZEL ÖĞRETMEN ARIYORUM. Saatlik fiyatlar baya uçmuş. Aslında saati 15 tlye bir tane buldum, ilk dersi ücretsiz deneyip göreceğim. Anlatımı uygun düşmezse başka biri bakacagım. Yardımcı olabilcek var mı?

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Umarım başarılı olursunuz.
    Nerede oturduğunuzu yazarsanız insanlar yardımcı olup olamayacağını bilirler.

Ayrıca özel ders | Özel Öğretmen Matematik özel ders, özel matematik dersi verenler İstanbul Ankara İzmir Anasayfa da illere göre özel ders verenleri görebilirsiniz (bakmadıysanız).

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Matematik açısından bu siteye soracağın her soruda zaten öğreneceğini düşünüyorum. Detaylı anlatımlar ve konu anlatımları da var. İnternetten ulaşabileceğin bir çok konu anlatımı ve kaynağı da düşünürsek bunları değerlendirmeni öneririm.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    İçerenköy/ATAŞEHİR. Bir meslek liseli açısından hiç birşey göründüğü gibi değil faruk. Zor değil başarmak bunu biliyorum ama kolayda değil. Gereken yardımı alıcagımı biliyorum, ki zaten aldıgım yardımlar için de siteye teşekkür ediyorum fakat böylesinin daha yararlı olcagını dusunuyorum. 2 ayım var ve 2. senem bir kez daha kaybetmeyı goze alamam.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Üniversite
    Siz bilirsiniz. Ben sadece düşüncemi söyledim haklısınızdır. Allah kolaylık versin.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    Teşekkürler..

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    Diğer
    üniversite de matematik okuyan öğrencilere ulaşabilrsen (sana yakın bir üniversite) onlar uygun ücret ile sana ders verebilir. 15 milyon değil belki ama 20-30 liraya birini bulabilrsin sanırım, yahoo.group tan ilgili üniversitenin matematik sınıfını bulabilrsin , yada direk üniversiteye gidip, ordaki öğrencilere durumunu anlatırsan yardım edecek birini bulabilrsin.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!