Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Serkan bu arada ne kadar kitap ya hu hepsini çözdün mü

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    aslında hepsi satın alma değil çevremde kitaplarına çizik bile vurmadan mezun olan kişler var onlardan kitaplarını aldım elimden geldiğince çözmeye çalışıyorum ancak arar ara karışık gidiyorum

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Savaş kitapyurdu: kitap - 100 Yılın Olimpiyat Sorularıyla Geometri & Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık - Serhan Küpeli, , ->>bu kitapgerçekten çok iyi.Her türlü özel soruyu bulabilirsin.Diğer lise müfredatinda bahsedilmeyen birçok teorem ispatiyla birlikte var .Meraklisina geometride iyidir ama bu daha ayrintili.Zaten verdiğim sitede aşağidaki yorumlara bakarsan ne kadar iyi oldugunu anlayabilriisin.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Senin bileceğin iş tabide geometriye özel bi ilgin yoksa yani sadece sınav için kitap arıyosan çok zorlayıcı sorulara gerek yok diye düşünüyorum f em ve birey b sınav için yeterli derim.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Savaş final'i bitirdin mi ? Bak kaynak kalabalığı olmasın sonra bence önce elindekileri hallet odtü ve final'i diğerlerini sonra al.

bir dost tavsiyesi.
    Evet bitirdim.
    Dipnot.Yanlış anlaşılmaya neden olmuş,kitap bitirmedim mesela şuan açıortay çözüyorum bitecek durumda daha fazla kaynaktan aynı anda çözmek istiyorum.böyle bir yol izliyorum ben.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı cengizhanhck'den alıntı Mesajı göster
    Savaş kitapyurdu: kitap - 100 Yılın Olimpiyat Sorularıyla Geometri & Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık - Serhan Küpeli, , ->>bu kitapgerçekten çok iyi.Her türlü özel soruyu bulabilirsin.Diğer lise müfredatinda bahsedilmeyen birçok teorem ispatiyla birlikte var .Meraklisina geometride iyidir ama bu daha ayrintili.Zaten verdiğim sitede aşağidaki yorumlara bakarsan ne kadar iyi oldugunu anlayabilriisin.
    Bugün baktım pek kara bir kitaptı diğer olimpiyat kitapları gibi değil en iyisi biraz daha incelemeye alayım ben bunu Sağolasın

Alıntı synyster'den alıntı Mesajı göster
    Senin bileceğin iş tabide geometriye özel bi ilgin yoksa yani sadece sınav için kitap arıyosan çok zorlayıcı sorulara gerek yok diye düşünüyorum f em ve birey b sınav için yeterli derim.
    Evet,sonlu matematikle ilgileniyorum.Geometriyle de ilgilenmek istiyorum zaten.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı korkmazserkan'den alıntı Mesajı göster
    savaş eğer çok kassın istiyorsan meraklısına geometri alabilirsin veya dediğim gibi zaferde zordur
    Zaferin hangi kitabı serkan? Kitapişlerden baktım 10.sınıf filan var ara sınıf istemiyorum

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    tamam teşekkürler

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Helal be! Serkan ama; elinde çok fazla kaynak olmasın konuyu ne kadar iyi kavrarsan kavra zamandan dolayı, diğerleri elinde patlıyor. Bazıları çözülmüş bile olsa psikolojik olarak çökmüş oluyorsun ve içinde vesveseler dolaşıyor konularda ilerledikçe derslerin ne kadar kolay olduğunu görmüşündür. Zaten bu kadar testi çözmek her babanın harcı değildir. Hayırlı sahurlar...

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!