MatematikTutkusu.com Forumları

Kimya

1 2 Son
sinavkizi 13:22 12 Eyl 2012 #1
Arkadaşlar,
Zambak 9. sınıf hücreleme yöntemine göre Kimya kitabının tarama testi cevap anahtarı olanınız var mı?

MatematikciFM - ait kullanıcı resmi (Avatar) MatematikciFM 15:53 12 Eyl 2012 #2
sınavkızı yeri değil de, okulunuzda yangın çıkmış duydun mu?

sinavkizi 22:10 12 Eyl 2012 #3
sınavkızı yeri değil de, okulunuzda yangın çıkmış duydun mu?
Estağfurullah,
maalesef Fikri öğretmenim, dersane dönüşü baktığımda çatısı tamamen yok olmuştu: "simsiyah".
Siz duyumu çevreden mi gazeteden mi aldınız bilmiyorum; ama çok şükür cana dâir bir zarar olmamış. Fabrikadan okul çatısına uğramış.

duygu95 - ait kullanıcı resmi (Avatar) duygu95 22:37 12 Eyl 2012 #4
Sinav kizi kitap ben de var. Ancak telden resim seklinde buraya atabilirim ya da istedigin testin cvp anahtarini yazayim taratayip atamam bilgisayari kaldirdim haftalar once.

sinavkizi 22:40 12 Eyl 2012 #5
Sinav kizi kitap ben de var. Ancak telden resim seklinde buraya atabilirim ya da istedigin testin cvp anahtarini atayim bilgisayari kaldirdim haftalar once.
Genel tarama testleri, bileşikler ünitesinden 4 adet vardı gördüğüm kadarıyla kitabın tüm tarama testlerinin cevap anahtarı bütün bir sayfada olmalıydı ki kayıp şu an. Çok düşüncelisin, teşekkür ederim.
Demek kaldırdın bilgisayarı

MatematikciFM - ait kullanıcı resmi (Avatar) MatematikciFM 22:42 12 Eyl 2012 #6
Kötü haber tez yayılıyor. Ben seyretmedim de, haberler söylemiş, herkes duymuş. Yangını söndüren itfaiyecilerden biri, kayıt için okuldaydı ,o da söyledi.
Geçmiş olsun diyelim.

gökberk - ait kullanıcı resmi (Avatar) gökberk 22:45 12 Eyl 2012 #7
Geçmiş olsun Hangi okuldu?

sinavkizi 22:48 12 Eyl 2012 #8
Kötü haber tez yayılıyor. Ben seyretmedim de, haberler söylemiş, herkes duymuş. Yangını söndüren itfaiyecilerden biri, kayıt için okuldaydı ,o da söyledi.
Geçmiş olsun diyelim.
Teşekkür ederiz, Allah büyüklerini göstermesin hiçkimselere.

Geçmiş olsun Hangi okuldu?

Teşekkür ederiz, frzal Gökberk...

svsmumcu26 - ait kullanıcı resmi (Avatar) svsmumcu26 23:01 12 Eyl 2012 #9
en azından okul başlamadan önce olmuş eğer okul varken olsaydı daha kötü sonuçlar doğururdu geçmiş olsun sınavkızı ...

kcancelik 23:04 12 Eyl 2012 #10
Geçmiş olsun.

1 2 Son
Üst Forum
Anasayfa
Yukarı Standart Görünüm