Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

Kitap Yardımı İçin Lütfen İçeri

Beyler ben bir ygs ve lys kitap taslağı oluşturmak istiyorum yababilecek varsa her iki sınav içinde her dersten en az 2 şer tane olmak üzere bir kitap yayını söyleyebilirmi tecrübelerinizden yararlanarak bişiler yabalım şimdiden ty

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    biyoloji için fem ve palme. Fem'in kalın kitabı ama. ygs-lys diye geçiyor. Palmenin ise ygs-lys 2 kitaplı kitabı.
    kimya için palme lys kimya işini görür. Ama 2 kaynak istiyorsan onun için de fem ve palme alabilirsin. Fakat organik kimya ya ayrı kitap al. Ama organik kimya hakkında kaynak öneremem. Bende fem organik kimya ve palme konu özetli soru bankası var. Fakat bunlarda hatalı bilgiler buldum.(3-4 tane)
    Fizik için final'in var. Mustafa beşer olması lazım adamın adı. ygs ve lys ayrı ayrı. Fizik için tek kaynak yeterli. Zaten sabit şeyler var. Ama 2. kaynak olarak fem videoları var. teknofem tarzı bir şey. onları izle.
    Türkçe için güncel kaynak ve TDK al. Hemen hemen her yıl türkçe değişiyor. Bir kural ekleniyor, çıkıyor veya kelimelerin yazılışları değişiyor. O yüzden türkçe için güncel kitap ve TDK'dan yararlan.
    Geometri için ayrıntı istiyorsan my geometri serisini al. Ama karekök'ün böyle üstte bilgi verip altta soru çözdürdüğü kitapları da alabilirsiniz. Ben Tüm analitik geometriyi böyle hallettim.
    Matematik olarak My matematik alın. Bunun yanında olasılık,binom,istatistik üçünü içeren konu kitapları var bunları da alın.
    Sözellerle işim olmadığı için bu kadar.
    Kara karı, kuru karı, keçi eti, durgun at
    mazarratü'l mazarratü'l mazarratü'l mazarrat
    Beyaz karı, şişman karı, kuzu eti, yürük at
    fâidâtü'l fâidâtü'l fâidâdü'l fâidât.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!