Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf

Şifremi değiştiremiyorum

Şifremi değiştiremiyorum bir türlü. Şifre değiştirden gereken yerleri dolduruyorum fakat şifremi kabul ettiremiyorum. Ne zaman bana verilen şifreyi girsem sürekli bir sorun oluyor. 5 kez giriş yapma hakkım varken 4. yü girdikten sonra tekrardan şifremi unuttum diyorum sürekli. Benimle bu konu hakkında ilgilenirseniz çok mutlu olcağım. Sürekli şifre değiştirmekten çok sıkıldım. Şimdiden benimle ilgilenecek olan kişilere çok teşekkür ediyorum.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Buradaki bölümden bahsediyorsanız, şu an ki şifreniz kısmını doğru yazmasanız şifreniz değişmez. Bi de "Yeni şifreniz" ile "Yeni şifreni tekrarla:" bölümüne belirleyeceğiniz yeni şifre aynı olmalıdır.

İki bölümede aynı şifreyi girmeniz gerekiyor.

Bunun haricinde eğer şifre hatırlatma yaptıysanız ve size verilen şifreyi şifre değiştirme bölümünde kullanırken büyük küçük harf yazılışlarına dikkat ediniz. 1 yıl oldu forumu açalı ilk defa şifre değiştiremiyorum problemi yaşandı.

Sistemde bir sorun olsaydı daha önce karşılaşırdık sanırım. Siz dediklerime dikkat ederek şifre değiştirmeye çalışırmısınız.

Belkide forumdan kaynaklı bir sorundur.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    Söylediklerinizi yapıyorum fakat olmuyor. Dikkatlice yazıyorum ama bir türlü kabul ettiremiyorum.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    şu an bir normal üyeliğin ile şifre değiştirme işlemi yaptım buradan . hemen değişti sorunusuz. yeni aldığım şifre ilede giriş yaptım bi sorun yok.
    Yani forum sisteminde bir hata yoktur.

Sizin pcnizde bir problem var sanırım. Ya da kullandığınız tarayıcı çok eski. Yeni bir internet tarayıcı ile deneyiniz. Googleın tarayıcısı ile sorunsuz yapabilirsiniz. Buradan indirin ve kurun

Bunun haricinde size yardımcı olamam.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!