Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf

fen ve teknolojı

arkadaslar sımdı burası bıldıgınız uzere matematık forumu . ayrıca burayı cok sevıyorum ve beğeniyorum.matematiğime çok büyük katkıları olmuştur hattaha bu sıteye tekrar tekrar tesekkur ederım.sımdı asıl konum ben 7. sınıfa gıdıyorum fenım cok kotu durumda elektrık akımı ve maddenin yapısı konularında bi kaç sorum var ama böyle bi forum bulamadım iyi bildiğiniz varmı sizinde soylersenız mutlu olucam cunku sorularım sorucagım bıyerler olmalı.

Sımdıden tesekkurler...

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    12. sınıf
    İlköğretim Dersleri

burası var aslında

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    buraya butun derslerı sorabılıyomuyuz ya

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    ama biseyı farkettım bı cok konu cevaplanmamıs yaw ben matematık sorularımı sordugumda 5 dk içinde cevap aldıgım gibi hemen cevap almam lazım ben cozemedıgım soru olunca moralım bozuluyo fılan öğrenmem lazım dıyorum dıer sorulrıda cozemıyorum ya

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı BrKy_'den alıntı Mesajı göster
    ama biseyı farkettım bı cok konu cevaplanmamıs yaw ben matematık sorularımı sordugumda 5 dk içinde cevap aldıgım gibi hemen cevap almam lazım ben cozemedıgım soru olunca moralım bozuluyo fılan öğrenmem lazım dıyorum dıer sorulrıda cozemıyorum ya
    Burası türünün en iyisidir
    Hatta tek örneğidir diyebiliriz. Nette, burası gibi, sorduğu sorunun cevabını bir kaç dakika içinde alabileceğin başka bir site olduğunu zannetmiyorum. Ücretliler olabilir, onlar ayrı. Bu nasıl bir tutku ki, akşama kadar okulda mesai yapıp, eve gelir gelmez, gece yarılarına kadar ikinci mesaiyi burda yapıyoruz, ve hiç şikayet etmiyoruz. Tutku buna deniyor herhalde.
    İnsanları öyle bir alıştırmışız ki, 3 dakika içinde cevap alamayınca fırça atanlar bile var
    Bazı forumlarda görüyorum, adam soru sormuş, bir ay geçmiş cevap yok. Yandı keten helvası, ne anladım o işten.

Sanki, santral memuru gibiyiz. Biri arıycak da, hemen telefona bakıcakmışız gibi hazır kıta bekliyoruz.

Neyse, bu kadar hayıflanma yeter, çözülecek bir sürü soru var. Biri fırça atmasın yine

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Diğer dersler için soruların çözülme garantisi yoktur.

Grubu
    Üye
    İş
    10. sınıf
    bende katılıyorum yani bu forumda 5 dk içinde cevap almadıgım konu yoktur muhtemelen çok iyi bir site emeği geçenlere tesekkur ederım.keşke diğer derslerin de olsaydı

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    bende katılıyorum yani bu forumda 5 dk içinde cevap almadıgım konu yoktur muhtemelen çok iyi bir site emeği geçenlere tesekkur ederım.keşke diğer derslerin de olsaydı
    Diğer dersleri de sorabilirsin zaten, hatırladığımız kadarıyla cevaplarız

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Buyur sor kardeş Fenimizde iyidir cevaplarız hemen

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!