Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf

sinirli Fonksiyon formülleri

Bi türlü bulamadım. Sinir oldum. Matematik fonksiyon formülleri nereden geliyor araştırmam lazım. Yardımcı olur musunuz acaba? Acil yardıma ihtiyacım var yarına teslim etmem gerekli.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    internette her şeyin olacağını kim söyledi?

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    kitaplarda da yok ki

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    Kitaplarda yoksa internette yazılı olarak hiç olmaz.

Matematik Dünyası > Arşiv Matematik dünyası dergisi 2010-IV sayısını fonksiyonlara ayırmış. O dergiyi sipariş verirsen belki içinde bulabilirsin.

Ayrıca 2003 deki bir sayıda biraz varmış.
    http://www.matematikdunyasi.org/arsi...iyonSaymak.pdf (Bağıntı-Fonksiyon Sayısı Formülleri)

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    bu hoca niye böyle ödevler veriyo ya of Allah'ım yarabbim ya

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    fonksiyon formüllerindeki formüller hangi işlem sonucunda çıkıyo yani kökünü nasıl bulabilirim yardım edin lütfen yaaaaa

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    9. sınıf
    fonksiyon formüllerinin ispatını bilen yok mu ya? nası bi site bu soruya cevap alamadıktan sonra ne işime yaricak

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı sena3426'den alıntı Mesajı göster
    fonksiyon formüllerinin ispatını bilen yok mu ya? nası bi site bu soruya cevap alamadıktan sonra ne işime yaricak
    böyle şeylere cevap vermeyeyim diyorum ama kendimi tutamıyorum. (ahan da sinirlendim)
    ne istediğini bile düzgünce söyleyemeyen birisi olarak size bahsettiğiniz hizmeti verme zorunluluğu olmayan bir siteye eleştiri getirmeniz ne kadar mantıklı?

fonksiyon formülleri nedir? aynı matematiği okuduğumuza emin miyiz?
    eğer A ve B kümesi için A dan B ye bağıntı, fonksiyon , simetrik fonksiyon vs sayılarını bulan formüllerin ispatını soruyorsanız korkmayın sitede bunların hepsi mevcut, örnek vermek gerekirse
    https://www.matematiktutkusu.com/for....html#post4496 (Bağıntı-Fonksiyon Sayısı Formülleri)

belki size farketmiyordur ama bu kafa yanlış demedi demeyin. bir sorunla karşılaştığınızda "nerde bu devlet?" demeden önce "acaba benim üzerime düşen bir görev var yapmıyorum da ondan mı böyle oluyor?" demekte fayda var. önce istediğinizi tam bilmelisiniz, sonra sitede aramalısınız, bulamıyorsanız tam ne istediğinizi yazmalısınız ve birilerinden cevap gelmesini beklemelisiniz.

Grubu
    Moderatör
    İş
    11. sınıf
    Alıntı gereksizyorumcu'den alıntı Mesajı göster
    böyle şeylere cevap vermeyeyim diyorum ama kendimi tutamıyorum. (ahan da sinirlendim)
    ne istediğini bile düzgünce söyleyemeyen birisi olarak size bahsettiğiniz hizmeti verme zorunluluğu olmayan bir siteye eleştiri getirmeniz ne kadar mantıklı?

fonksiyon formülleri nedir? aynı matematiği okuduğumuza emin miyiz?
    eğer A ve B kümesi için A dan B ye bağıntı, fonksiyon , simetrik fonksiyon vs sayılarını bulan formüllerin ispatını soruyorsanız korkmayın sitede bunların hepsi mevcut, örnek vermek gerekirse
    https://www.matematiktutkusu.com/for....html#post4496 (Bağıntı-Fonksiyon Sayısı Formülleri)

belki size farketmiyordur ama bu kafa yanlış demedi demeyin. bir sorunla karşılaştığınızda "nerde bu devlet?" demeden önce "acaba benim üzerime düşen bir görev var yapmıyorum da ondan mı böyle oluyor?" demekte fayda var. önce istediğinizi tam bilmelisiniz, sonra sitede aramalısınız, bulamıyorsanız tam ne istediğinizi yazmalısınız ve birilerinden cevap gelmesini beklemelisiniz.
    Alıntı sena3426'den alıntı Mesajı göster
    senin gibi birinin "öğrensen de" işine yaramayacağı kesin.
    Neticede 3-5 gün sonra "bu kafayla" unutursun.
    Forumdan Atıldın.

Hocam bu tür kişilere cevap vermemeniz daha doğru boşuna yazmışsınız okumaya cürret de etmez bunlar.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!