Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    7. sınıf

Statü

Foto nun altında statü(yıldız) var. Onu nasıl yükseltebiliriz?

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    O da mesaj sayısına göre artmaktadır. Ancak orayı artırmak için her konuya mesaj yazmayınız. Gerektiği yerde mesaj yazınız.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    7. sınıf
    Mesaj sayılarına göre statüleri verebilirmisiniz?

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı gunespakkan'den alıntı Mesajı göster
    Mesaj sayılarına göre statüleri verebilirmisiniz?
    arkadaşlar aşın bunları. statüler nedir bilmiyorum ama diyelimki en ileri seviye A ve en alt seviye Z. Z olsan ne olur A okan ne olur? Moderatör olsan ne olur yeni üye olsan ne olur? lütfen forumu bi incele, birisinin sadece forumdaki statüsü sayesinde diğerlerinden üstün tutulduğu bi örnek gösterebilecek misin? ayrıca da bi gerçeğin altını çizeyim istersen milyon tane mesaj yaz moderatör ya da site sahibi ol bir matematikçifm , ayhaneva, mathematics21, slymnoymak ya da adını yazamadığım hocalarımızın statüsüne forum aracılığı ile gelemezsin.

Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    7. sınıf
    Ben sadece site hhakkında daha çok şey bilmek için sormuştum, merakımdan.Sizi eleştirdiğimden değil.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Beni eleştirdiğini falan söylemedim sadece bu uğraşmadınız boş olduğunu not düşmek istedim. bunların yerine forumda soru çözmeyi ve kendi ölçünde diğerlerine mümkün olduğunca yardım etmeyi hedeflemelisin. sonrasında zaten mesajlarının sayısı da o statü denilen şey de artacaktır.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!
Forum Kullanım ve Gizlilik Kuralları