Natalie Mars Tonguç Akademi ile Kolay Matematik Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
2 Aralık 2020
yazan: mathsman

Facebookta paylaş

Matematik derslerini öğrencilere sevdiren Tonguç Akademi her sene eğitici içerikleri ile sizlere kesintisiz destek vermektedir. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra yazılı provaları ve konu ile ilgili karşınıza çıkma potansiyeli yüksek soru içeriklerini içeren videolarda ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz. 4. sınıf matematik ile başlayan videolara her dönem devam edebilir, evde de okuldaki gibi ders dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunları yaparken dikkatli davranmanız ve not alarak ilerlemeniz dersteki performansınızın artmasını sağlayacaktır. 5. sınıf matematik içeriklerine göz attığınızda konuların ünite olarak sınıflandırıldığını ve her içeriğin konuya göre uzunluğa sahip olduğunu görebilirsiniz. Zorluk seviyesi ise 6. sınıf matematik konularında bir önceki yıla kıyasla biraz daha yüksektir. Bunların hepsini en iyi şekilde öğrenebilmeniz için tüm videolarda eğlenceli bir anlatım benimsenmiştir. Bu sayede ders çalışmak için sabırsızlanabilir, yeni bilgiler öğrendikçe okuldaki başarınızı kolayca artırabilirsiniz.

5. Sınıf Matematik Videoları ile Konu Tekrarları


Konu tekrarı yapmak istediğinizde 5. sınıf matematik videoları en büyük yardımcınız olacaktır. Bu videolarda ders müfredatında bulunan ondalık gösterimler ve yüzdeler, kesirler, doğal sayılar, geometri, alan ölçme ve geometrik cisimler, veri işleme, uzunluk ve zaman ölçme konuları yer almaktadır. Her bir konu içerisinde test sorularına da yer verilmekte ve böylece konuların aklınızda pekişmesi sağlanmaktadır.
5. sınıf matematik çalışmalarınıza videolardan devam ettiğinizde çoğu öğrencinin zorlandığı matematik dersi sizin için daha kolay olacaktır. Bu ders eğitim hayatınızın her döneminde karşınıza çıkacağından emin adımlarla ilerleyerek başarınıza başarı katabilirsiniz. Videolara internet sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilmesi istediğiniz zamanda ders çalışmayı sizin için mümkün hale getirecektir. Bunun yaparken sessiz bir ortam tercih etmeniz daha verimli olmanızı sağlayacaktır.
Tonguç Akademi ile Kolay Matematik
Tonguç Akademi ile Kolay Matematik
Tonguç Akademi ile Kolay Matematik
Matematik Videoları ile Konu Nasıl Çalışılır?
Matematik dersini çalışmak istediğinizde sizin için en etkin olacak kaynakları seçmelisiniz. Bu noktada Tonguç Akademi matematik videoları en büyük yardımcınız haline dönüşecektir. Videoların her biri alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış olup size uzaktan online eğitim fırsatı sunmaktadır. İnternet bağlantısının olduğu her cihazdan izlenebilen bu videolarda başta matematik dersi olmak üzere tüm dersler ve konuları yer almaktadır. Örneğin 5. sınıf matematik konularına çalışacağınızda ortaokul dersleri kısmından matematik dersinin tüm konularını görebilir ve dilediğinize tıklayarak açabilirsiniz. Her eğitimin süresi konusuna göre değişmektedir. Süre ne kadar uzun olursa olsun eğitimlerin hiçbiri sıkılacağınız şekilde değildir. Tam aksine bu videolar sayesinde matematik konularını tekrar etmek için sabırsızlanabilirsiniz.

Zorunlu

Zorunlu

Forumdan son konular