Natalie Mars Matematik Kafası ! Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
2 Şubat 2015
yazan: mathsman

Facebookta paylaş

Matematik Kafası ! Matematik Kafası projesi Matkafasi.com adresinde ortaöğretim, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin, lise öğretmenlerinin, akademisyenlerin ve matematikle ilgilinen herkesin hizmetinde. Soru cevap temelli bu platformda sorular ortaöğretim, lisans, akademik ve serbest olarak kategorilere ayrılır ve her sorunun bu kategoriler dışında geometri, cebir vb. etiketleri vardır. Her seviyede soru sorabilir, herkes soruları yanıtlayabilir. Sistemin uzman kullanıcıları profesyonel matematikçilerdir ve cevaplara en büyük katkıyı uzmanlarımız verir. Böylelikle herkes matematikle ilgili merak ettiği her konuda uzmanların görüşünü alma şansı bulacaktır.

Projenin amacı kaliteli Türkçe matematik içeriği üretmek ve matematikseverleri dinamik bir çevrimiçi ortamda biraraya getirerek üretken, paylaşımcı bir matematik topluluğu oluşturmaktır. Üretilen içerik her zaman herkesin serbest kullanımına açık olacaktır. Bu ve benzeri konularda matkafasi.com/faq adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Resmi iletişim kanallarımız:

www.matkafasi.com
matkafasi@gmail.com
facebook.com/matkafasi
twitter: @Mat_Kafasi

avatar
emirhan yaldız 20 Ekim 2016 20:07 | Ziyaretçi
çok güzel olmuş elerinize ayaklarınıza sağlık
   
avatar
Irmak Deniz Cal 27 Şubat 2015 20:00 | Ziyaretçi
ÇOK GÜZEL BİR PROJE! Öğrencilerin sorularına güncel yanıtlar almasını sağlayan modern bir proje yapmışlar. Emeklerine sağlık!
   

Zorunlu

Zorunlu