Natalie Mars Pinekleme "İnekle" (Advertorial) Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
2 Kasım 2012
yazan: mathsman

Facebookta paylaş

inekle.com Artık öğrencilerin her an başvurabilecekleri bir online özel ders platformu var. inekle.com, ders çalışırken, ödev yaparken ya da sınavlara hazırlanırken, yani yardıma ihtiyacınız olduğu an kullanabileceğiniz bir platform.Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyan üniversite öğrencilerinden anında soru çözümü ya da konu anlatımı isteyebiliyorsunuz.


inekle.com'da lys, sbs, ygs, matematik, geometri, fen ve teknoloji, kimya, biyoloji ve fizik dersleriyle ilgili yardım alabileceğiniz 300'den fazla üniversiteli var. Dershaneye gidin ya da gitmeyin, özel ders alın ya da almayın farketmez, inekle.com herkesin ihtiyacı olan desteğe anında ulaşmasını sağlıyor. Hemen üye olarak inekle.com'u test edebilirsiniz.

Bu platformun dakikası sadece 25 kuruş. Yani 60 dakika 15 TL. Ve tüm dakikalarınızı tek seferde kullanmanız gerekmiyor. Bir seans 5 dakika da sürebiliyor, 1 saat de daha fazla da. Ayrıca, tüm dersler arşivleniyor. İstediğiniz zaman eski seanları izleyip, tekrar yapabiliyorsunuz.

avatar
ceyda 11 Şubat 2015 14:47 | Ziyaretçi
merhaba ineklemepinele sana bir şey sora bilir miyim benimadım adımceyda heeee birdeokulumuzun yarısı senden bahsediyor
   
avatar
ismetbeyazpınar 29 Eylül 2014 16:50 | Ziyaretçi
evet çok iyi bir özellik, fakat biraz fazla pahalı gibi sanki :) 1 saat için 15 tl vermemki gelir burdan çalışırım daha iyi
   

Zorunlu

Zorunlu