Natalie Mars 'Öklid havası' Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
15 Aralık 2010
yazan: mathsman

Facebookta paylaş
öklid dansı

avatar
rabia18 6 Eylül 2011 19:11 | Ziyaretçi
bu ögretmenin adi ne hangi sehirde ders veriyor bilen var mi
   
avatar
duygu95. 26 May 2011 20:05 | Ziyaretçi
süper anlatmış , çok eğlenceli geçiyordur bu hocanın dersleri :)
   
avatar
çiçek 7 May 2011 10:10 | Ziyaretçi
çok güzel anlatım şeklini çok beğendim
   
avatar
oklid 4 May 2011 03:02 | Ziyaretçi
Keşke birazcık eleştirmekten vazgeçebilsekte sonuçları daha iyi görebilsek. Değerli öğretmenin yaptığı iyi veya kötü bu benim için önemli değil. Önemli olan öğrencilerin anlamış olması.
Ne yazık ki öğrenciler genellikle öğretmenleri suçlar. Özellikle tekrarlamak  istiyorum "genellikle". Her zaman demiyorum. Öğretmenler anlatır pek çok öğrenci anlar. Öğrendiklerini unutmak öğrencinin suçudur öğrenci tekrar yapmıyorsa, öğretmen ne yapabilir ki! İsim çok açık öğret-men, tekraret-men değil!
   
avatar
kaya 20 Şubat 2011 21:01 | Ziyaretçi
yok böyle bişey kardeşim
   
avatar
yamat 5 Şubat 2011 14:36 | Ziyaretçi
Çok yanlış bir anlatma şekli. Öğrenciye 1ay sonra, beden hareketiyle şu hareket hangi konuydu diye sorsak hareketi çok iyi hatırlar fakat konuyu soruyu hatırlayamaz. Öğrenci o anda soruyu geri plana alır ve beden hareketlerini ön planda tutar ve öyle hatırlar. Ama sedece şekil çizerek(beden hareketi kullanmadan) gösterirsek direk ona odaklanır ve aklında da öyle kalır. Bu hareketler show kokan hareketlerden başka birşey değil.
   
avatar
matematik sevdalısı 4 Şubat 2011 17:05 | Ziyaretçi
evet bende arkadaşa katılıyorum. insan vudunu kullanarak ne kadar anlatabilir ki, bu anlamakta güclük çekenlerin arkasına sıgındığı bir yol sadece kendinizi verin anladıktan sonra biraz da soru çözün bakın bakalım o vücüt hareketlerine gerek kalıyormu
   
avatar
mrmrtbey 29 Ocak 2011 23:25 | Ziyaretçi
bütün öğretmenler böyle anlatsa öğrenciler eminim bundanda sıkılır.
   
avatar
zenan 29 Ocak 2011 15:48 | Ziyaretçi
uff adam süper anlatıyo ya ben de böle bi hoca istiorm
matematiği sevilebilir bi hale getirio en azından....
   
avatar
gökhan akdemir 29 Ocak 2011 01:30 | Ziyaretçi
matematik  sadece  oklitten  ibaret olsaydı   tamam  derdik   bu  işe  ama    matematik   kanatimce   bir  dünyadr   sayılardan rakmlardan  oluşmuş  bir  dünya  ve  bu  dunyada   olup  bitenleri   biz   izliyorz   aynı  zamanda  da  öğrenmek   istyorz...  peki  size  söylüyorm  degrli  arkdşlar  bunları   öğretmek için   beden  fonksıyonlarımzıı  aklınzca  kaç  farklı şekle  koyablrdk  bunu  hiç  düşndnz  mü  imkanlı  bişeymi   bu  ........ bence  siz  sadece   olya  suanki hocanın   sadece   show  olrk   ve   manyakca   bi şeklde  anlatığı  bu  bast  öklit  bagntısı  özrnden degrlendryosnz  ... bence  cok  yanlış........
   

Zorunlu

Zorunlu