Natalie Mars MatematikTutkusu.com matematik tişörtleri Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
12 Eylül 2010
yazan: mathsman

Facebookta paylaş

Matematikçi Tişörtleri büyük resim


Tişörtleri satın almak için tıklayınız

Merhaba matematik tutkunları. MatematikTutkusu.com siz matematik tutkunlarına muhteşem bir süpriz yapıyor. Matematikçilerin severek giyecekleri, görmüş olduğunuz tişörtleri internet üzerinden satın alabilmeniz için hizmetinize sunuyor. Uzun süredir düşündüğüm ve bugüne kısmet olan tişörtleri beğeninize sunuyorum.  

Dünyada bir kaç yıldır büyük ilgi gören tişört tasarlama furyasına bizde katıldık. İnsanlarının eğilimlerini ifade eden tişörtleri giymesi bir trend halinde dünyada. Profesyonel bir tasarımcı ( Enhar Bey ) arkadaşımızın grafiksel desteği ve benim fikirlerimle tişörtleri oluşturduk. Matematikçi tişörtü olabilecek bir çok tişört fikri arasından en beğenileceğini umduğumuz iki tanesi ile başlıyoruz. Bu tişörtleri Türkiyenin en iyi tişört tasarlama sitesi Tish-o.com.tr üzerinden alabileceksiniz.  

Tişörtlerdeki tasarımlardan bahsetmek gerekirse; Matematik ve Geometriyi ifade edebilecek iki tasarım hazırladık.
Geometri tişörtü
, el yazısı ile "Geometri" yazısı, sağda bulunan spiral "Altın Dikdörtgen"in içinde oluşan eğri ve üçgenlerden oluşan tasarım yönü güçlü bir temadır.

geometri
"Geometri" temalı tişört, bu resimdeki ile birebir görüntüde olacaktır.Matematik tişörtü ise, tasarım yönünden ziyade fikriyle daha çarpıcı olduğunu düşündüğüm "I Heart Math" sloganı "matematiksel kalp" ile süslenmiştir. Matematiksel kalp nasıl oluyor, ilk defa görüyorum böyle bir grafik diyorsanız biraz bilgi vereyim. 3D modellemede uzmanlaşmış bilgisayar mühendisi Profesör Gabriel Taubin tarafından düşünülmüş ve bulunmuş olan, formülü yardımıyla çizilebilen, matematiksel örtük bir fonksiyonun grafiğidir.

matematik
"Matematik" temalı tişört, bu resimdeki ile birebir görüntüde olacaktır.


Tişörtleri satın almak için tıklayınız. 
Tish-o.com.tr deki mağazamıza bir çok renk ve model seçeneği eklenmiştir..


Mağazamızda 2 farklı tasarıma ait 54 farklı şeçenek vardır. Tish-o.com.tr sitesindeki tasarım bölümünde gördüğünüz ve mağazamızda bulunmayan tişört modellerine yukarıdaki tasarımlarımızı yükleyip size satışa açabiliriz. istediğiniz tişört yada giysi modelini bize yukarıdaki numaradan bildiriseniz mağazamıza o modele ait tasarım eklenecektir.


Eğer bu tişörtü almaya karar verdiyseniz aşağıda sıkça soracağınız sorulara cevaplar verilmiştir. Buradaki açıklamalar yetersiz olursa yazının altına yorum yazarak yada yukarıdaki telefon numaramdan sorabilirsiniz.Sıkça Sorulacak Sorular


Peki bu tişörtleri nasıl alabileceksiniz?
Bu tişörtleri online tişört tasarlama sitesi Tish-o.com.tr deki mağazamızdan alabilirsiniz.Tişörtleri almak için tıklayınız.Tish-o.com.tr üzerindeki mağazamıza girdiğinizde ürünümüzü satın al diyerek, gerekli bilgileri girdikten  sonra havale yada kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra adresinize kargo ile ulaştırılacaktır.

Tişörtlerdeki renk  model ve beden seçenekleri nelerdir?
Tish-o.com.tr üzerinde deki mağazamızda yukarıda gördüğünüz büyük resimdeki ürünler mevcuttur. Yani matematik temalı tişörtün erkek ve bayan, yuvarlak yaka, siyah renk modeli. Geometri tişörtünün erkek siyah renk modeli bulunmaktadır.Ürünü alırken bir çok beden seçeneği mevcuttur. Yakın zamanda renk ve model seçenekleri artırılacaktır.

Tişörtlerin kalitesi nasıldır?
Kumaşla bütünleşen,en yeni baskı teknolojisi (Nefes Alabilen Baskı - Breathing Print). Üründe baskı yokmuş gibi geçirgenlik ve doğallık. 1.sınıf penye kumaş.Yıkamaya karşı Uluslararası testlerde en yüksek puanlardan olan 4,5 puanına sahip ( 5 üzerinden ).Dünyanın en geçerli sağlık sertifikasına sahip (Qeko-tex Standart 100 Certificate) Sağlıklı ve Doğa Dostu Boyalar.
Tish-o.com.tr sitesinden kalite standartlarına bakabilirsiniz.

Tişört fiyatları ne kadardır?
Tişörtlerimizin bir adedi 29,50 TL dir . Tish-o.com.tr kendinize ait bir tasarımı tişörte baskı yapabileceğiniz bir sitedir. Tish-o.com.tr üzerinden kendi tasarımınızı ekleyeceğiniz bir tişört en az 26,50 liraya  mal olmaktadır Her üründe aldığınızda ikinci bir üründe %10 indirim vardır.

Tişörtlerim bana nasıl ulaşacak?
Tish-o.com.tr üzerindeki  işlemleri yaptıktan sonra belirteceğiniz adrese kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo ulaşım süresi 2 gündür.Kargo ücreti 6 TL dir.

Tişörtümü Tish-o.com.tr üzerinden nasıl satın alacağım?
Tish-o.com.tr üzerindeki mağazamıza  (bakınız) girdikten sonra bu 3 tasarımdan birinin altındaki  "Ürünü incele/Satın al" butonuna tıkladıktan sonra  beden şeçip  "sepete ekle" diyerek ürününüzün ödeme sayfasına ulaşmış oluyorsunuz. Buradan sonra gerekli alanlara isim ve adres bilgilerini girdikten sonra  ödeme işlemini nasıl yapacağınız bölümü gelecektir. Burada kredi kartı ile ödeme yapacaksanız kredi kartı bilgileri, havale yapacaksanız havale bilgileri alıp havalenizi yaptıktan sonra  belirttiğiniz adrese 3 gün içinde tişörtünüz ulaşacaktır.

facebook

avatar
Altuğ 8 Nisan 2017 11:01 | Ziyaretçi
tişörtler çok güzel, yeni tasarımlar gelsin
   
avatar
jale özdmr 28 Şubat 2013 11:17 | Ziyaretçi
ya bende istiyorum bunlurdan ama alıcam matematik hastasıyım
   
avatar
sistembirebir 19 Aralık 2011 17:11 | Ziyaretçi
T-shirtler çok şık , biz matematik hayranlarına çok yakışacak. 
   
avatar
şükran32 14 Aralık 2011 20:59 | Ziyaretçi
t shirtler çok güzeller cok beğendim..
   
avatar
blue jean 30 Kasım 2011 20:26 | Ziyaretçi
bu siteyi çok seviyorum bn zaten kendi okulumda matematık projesi tasarlıyorum bir arkadaşımla birlikte ve bu siteden çok iyi derecede yararlanıyorum siteyi matemak öğretmenim önerdi size teşekkür ediyorum....
   
avatar
mathsman 22 Temmuz 2011 19:34 | Yönetici
Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Tish-o sitesinden alınan her tişört en az bu fiyatlarda (kendi tasarımınızı yükleyip alsanız bile). 
   
avatar
- 21 Temmuz 2011 19:05 | Ziyaretçi
Tişörtler gerçekten harika . başlığı görünce kesin 2 3 tane alıcam dedim ancak 25 tl bence çok  pahalı . 10 tl olsa gerçekten hem ben alırım hem arkadaşlarıma önerirdim .  hem böylece belki sürümden kazanılır yani ...
   
avatar
çilem 31 May 2011 18:25 | Ziyaretçi
çok güzel mutlaka alıcam ..................
   
avatar
mathsman 1 Temmuz 2010 11:37 | Yönetici
İsrailin yıldızı değil Hz. Süleyman'ın yıldızıdır. Mühr-i Süleyman diye geçmektedir tarihte. İsrailliler bunu kabul etmsede. Osmanlı Mimarisinde de bol bol kullanılmıştır. Bu konuda İskender Palanın yazısını inceleyebilirsiniz. Buyrun .
   
avatar
hanife coşkun 1 Temmuz 2010 05:52 | Ziyaretçi
tişörtler güzel ama şu içiçe üçgenli olan iğrenç bence çünki altı köşeli yıldız yani israilin sembolü.böyle bir sembole sahip olmayı herkoşulda istemem....
   

Zorunlu

Zorunlu