Natalie Mars Vitamin Öğretmen Ders İşleyiş Yarışması (Uzatıldı) Natalie Mars
  Yükleniyor, lütfen bekleyiniz!
25 Aralık 2010
yazan: mathsman

Facebookta paylaş

Öğretmen yarışmasıTürk Telekom grup şirketlerinden Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri, MEB işbirliği ile "Öğretmenler Üretiyor Ders İşleyiş Yarışması" düzenliyor. En özgün ders işleyişini videoya çekerek VitaminOgretmen.com sitesine gönderen 4,5,6,7,8. sınıf  Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen ve Teknoloji öğretmenleri arasından dereceye giren öğretmenlere büyük ödüller verilecek. Tüm ders işleyiş videoları içinde ilk beşe giren öğretmenlere 5000 TL para ödülü yanında bir çok büyük hediye verilecek ( ödül ayrıntıları yazının devamında). Türkiye'nin en iyi eğitim portalı VitaminOgretmen.com, böylelikle yaptığı kaliteli eğitim çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş bulunuyor.

Bu yarışmaya evinizde, okulunuzda(sınıfta) veya açık alanda hazırlayacağınız 10'ar dakikalık en fazla 3 video ders işleyişi ile katılabilirsiniz. 20 Aralık 2010 - 31 Mart 2011 tarihleri arasında video yükleme işlemlerinin yapılarak ve 09 Haziran 2011 tarihinde video ders işleyişlerinin değerlendirme sonuçları duyurulacaktır. 3 aşamalı olarak jüri tarafından değerlendirmeye alınacak video işleyişler değerlendirme bittikten sonra VitaminOgretmen.com ve Meb.gov.tr sitelerinden duyurulacaktır.

Yarışma hakkında merakettiğiniz ayrıntılara "Yarşma Hakkında" bölümünden, ayrıntılı ödül bilgilerine buradan öğrenebilirsiniz.

Kişisel Notlar

Güzel bir yarışma olacağını düşünüyorum. Büyük bir hevesle yarışmaya hazırlanacağım. Matematik öğretmeni arkadaşların yarışmaya katılmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Sebit'e bu yarışmadan dolayı teşekkürlerimi bildiriyorum. Yarışamaya katılacak tüm Matematik Öğretmeni arkadaşlara başarılar diliyorum.

Zorunlu

Zorunlu