Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Bir sene geceli gündüzlü çalıştım hepsi 3 saatte çöpe gitti. Yemin ederim matematik soruların yarısında psikojim bozuldu ağlayasım geldi yapabileceğim soruları da yapamadım
    Kısmetten öte köy yok.Bu saatten sonra artık daha önemli olan lys ye çalışmak lazım.Tabi bu kafayla nasıl çalışılırsa. İçimden yarın ilk uçakla bu ülkeyi terk edip dominik cumhuriyetine kaçmak geliyo

Alp
    Alp isimli üye şimdilik offline konumundadır

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Herkez zor diyor; zor veya kolay ben soruları beğendim bundan sonrada böyle olmasını temenni ederim. Matematik harici değerlendirirsem sosyale hiç bakmadım türkçede çok uzun geldi sorular. Fene gelirsek fenin diğer senelere göre kolay olduğuna hemfikir olabiliriz heralde.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı mert46'den alıntı Mesajı göster
    Bir sene geceli gündüzlü çalıştım hepsi 3 saatte çöpe gitti. Yemin ederim matematik soruların yarısında psikojim bozuldu ağlayasım geldi yapabileceğim soruları da yapamadım
    Kısmetten öte köy yok.Bu saatten sonra artık daha önemli olan lys ye çalışmak lazım.Tabi bu kafayla nasıl çalışılırsa. İçimden yarın ilk uçakla bu ülkeyi terk edip dominik cumhuriyetine kaçmak geliyo
    mert olan olmuş artık bu saatten sonra üzülmenin, mutlu olmanın yada boş vermenin sınav sonucuna olumlu yada olumsuz bir etkisi olmaz, artık seçim senin, üzülürsün yada kaderine razı olursun yada önündeki diğer sınava kitlenirsin.
    Bu arada çevremde iyi olanlardan sorduğum kadarıyla herkesden benzer tepkiler aldım, sadece bir kişi iyi geçti diyor! ama en kötüde onun geçmiştir adım gibi biliyorum bazıları yanlışının, yanlış olduğunun bile farkında değil, bunların sınavı süper geçer, sınav sonucu açıklanınca da ''kaydırma yapmışım''! olur

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    bir arkadaştan alıntı yapayım

''Bu sene YGS'ye girecek olsaydım sınavın tam ortasında "oğlum sorular çok kolay lan" deyip rakiplerimin psikolojisini bozardım''

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    paradoks12 hocam bu taktik işe yayarıyor.
    ÖYS sınavında kitapçığı açar açamaz "heyyo! bu sorular çok kolay.hep çalıştığım kısımlardan." demiştim. herkes dönüp kızgın biçimde bakmıştı. tabi hemen gözetmenden sözlü uyarı:" lütfen konuşmayınız!"
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı mert46'den alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun mert. Boşver, herkesin kötü geçtiğine göre "kötü geçti" demek "az kötü geçti" demektir. "Çok kötü geçti" demek "kötü geçti" demektir.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Sınav bitmişte kontrol ediyormuş gibi sayfaları karıştırmakta işe yarıyor

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Alıntı duygu95'den alıntı Mesajı göster
    Sınav bitmişte kontrol ediyormuş gibi sayfaları karıştırmakta işe yarıyor
    hiç aklıma gelmemişti. sağol duygu. sayfaları hılza açıp kapatarak hışırtı yararak dahada işe yarar sanrım.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Hocam o kadarda kötü olmayalım Sbs'ye girdiğimde optik formu kontrol ederken farkettim kontrol edince herkesten ''hocam kaç dk var '' diye sorular geliyordu

Grubu
    Üye
    İş
    Üniversite
    Ben bu sınavda bitime 30 dakika kala sayfaları karıştırdım. Ama bitirdiğimden değil. 40 sosyal sorusu kalınca panikledim, önce diğer testlerdeki boşları doldurmak için bütün sayfalara baktım. Kesin benim hakkımda kötü şeyler düşünmüşlerdir.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!