Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    2 satır şaka yapalım dedik yarın bir bakmışız Türkiye geneline dedikodu yayılmış bu sene sorulr zor olacakmış diye

arkadaşlar zor olsa ne farkeder kolay olsa ne farkeder , bakın şimdi güvenilir bir tüyo veriyorum;
    sınav tüm öğrencilere aynı sorularla yapılacakmış, kendisine özel sorular bekleyenler hayal kırıklığına uğrar diyorlar

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Aklıma sınava girdiğim gün geldi, sizinle de paylaşayım o günü.
    Sınava gireceğim yer, evime 20 km kadar uzaklıktaydı. İstanbul trafiğinde, bir de sınav günü, trafiğin halini tahmin edebilirsiniz. Ben de, otobüs, minibüslerde sürünmeyeyim diye, abimden motosikletini istedim. Külüstür bir şeydi. Sabah yola çıktım. Yolun yarısında, motosiklet bozuldu. Bir benzinciye motosikleti bıraktım, ve kalan yolu minibüsle gittim. Sınavdan çıktıktan sonra, benzincide motosikleti tamir edip, eve döndüm.
    Hayat sürprizlerle doludur. Hiç bir şeyin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Her şeyin hayırlısını dileyin. Şunu unutmayın. Üniversitede okumak, her zaman herkese hayır getirmeyebiliyor.
    "Bekleyelim görelim Mevlam neyler. Neylerse güzel eyler."

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Sınava girecek arkadaşların tümüne başarılar diliyorum. Bu sitedeki değerli hocalarımın sayesinde inşallah sınavdan alnımın akıyla çıkarım.Sınavlar gelir geçer önemli olan insanlık sınavını kaybetmeyelim

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Alıntı mert46'den alıntı Mesajı göster
    .Sınavlar gelir geçer önemli olan insanlık sınavını kaybetmeyelim
    Altına imzamı attım.

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    her kese başarılar diliyorum arkadaşlar. umarım herkes istediğini elde eder( tabi ben de :: ).

Grubu
    Üye
    İş
    12. sınıf
    geçmiş olsun millet!! şimdilik bitti... tabi bn istediğimi elde edemiyorum galiba o da ayrı mesele

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı zenan'den alıntı Mesajı göster
    her kese başarılar diliyorum arkadaşlar. umarım herkes istediğini elde eder( tabi ben de :: ).
    bak bu yorumu görmemiştim
    öncelikle bu yanlış düşünceden kurtulmak gerekir ne yazık ki dünyada herkesin istediğini elde edebileceği bi sistem yoktur. en fazla yapılabilecek olan herkesin elde edebileceğini istemesini sağlatmaktır.

ayrıca sınavınız kötü geçtiyse de canınızı sıkmayın , önünüze bakın , dünden beri açıln konularda da değinildiği gibi altı üstü bir sınav ve sizin düşündüğünüzden çok daha önemsiz bi sınav.

Grubu
    Üye
    İş
    Diğer
    ewt sınav bitti ama bende bittim yaa
    Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz...

2 sayfadan 2.si BirinciBirinci 12

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!