Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer

iyiki doğdun Michael Jackson

kimimizin gençliği kimimizin çocukluğunun şarkıcısı özel hayatını tasvip etmesemde dansları ve müziğini çok beğenirim. ölüm haberini tv den öğrennice çok üzülmüştüm.

MJ' ye not:
    doğum gününü kutlamakda biraz geç kaldım. kusura bakma tatildieydim internet yoktu.

"eni vici vokkey" diye algıladığım şeyin yıllar sonra "Annie Are You OK?" olduğunu öğrenince çok şaşırdım ve şok geçirdim. şuan Annie'yi bilmiyorum fakat ben iyiyim. beni merak etme Maykıl

İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    hiçbir sanatçıya doğum gününü hatırlayacak kadar hayran olmamakla beraber şu an aklıma gelen beat it , thriller , bad , dont stop till u get enough , smooth criminal gibi parçalarıyla ilk 100 listeme en fazla parçayı sokacak sanatçıdır. hatırlatmanız iyi oldu, ayrıca bahsettiğiniz sözleri yanlış anlarken yalnız değilsiniz. şu ana kadar okumadıkça o sözleri doğru anlayan birine rastlamadım .

80 ler ne güzeldi , tek sevmediğim yanı sanatçılar arasındaki eşcinsellerin oranının dünyadaki eşcinsel oranının kat be kat fazlası olmasıydı. belki de bir pazarlama strateji,siydi bilemiyorum ama kesinlikle 80ler ve 90ların ilk yarısı çok farklı , özgün ve güzeldi.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Madem doğum günüymüş bende sevdiğim bir tanesini paylaşayım. Parçayı konuşmalarla biraz katletselerde güzeldir.

Ayrıca izlemeyenler Beat It'in şu versiyonu komik olmuştu.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    hocam nerden bulursunuz bu videoları
    çok güldüm. sağolun.
    pideee pideee!!
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Site sahibi
    İş
    Matematik Öğretmeni
    Ramazanda çok dolaştı nette. Çok tutmuştu. Yapan kişi sinema televizyon öğrencisi.

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!