Grubu
    Yasaklı üye
    İş
    11. sınıf

soru ankara hukuk

arkadaşlar ankara hukuk fakültesini kazanmak için nasıl çalışma programı yapmalıyım.
    bide YGS de kaç net yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    ooo sen orayı kazanmak için kaç fırın ekmek yemen lazım bilemezsin
    Polinomdu fonksiyondu
    Yeter artık beynim durdu
    Dur dedikçe de kudurdu
    Napcaz senle matematik

Grubu
    Moderatör
    İş
    Diğer
    Alıntı erdemtskn'den alıntı Mesajı göster
    ooo sen orayı kazanmak için kaç fırın ekmek yemen lazım bilemezsin
    kazananlar başka dünyanın insanı mı?

kendi zamanımdan örnek vereyim. ortalama seviyede olup da sadece sistemli ve çok çalışarak bilkentin mühendisliklerine (ben giderken son giren 300. falandı) giren kayda değer sayıda (istisna denemeyecek kadar çok) öğrenci gördüm.

üniversite sınavı genel olarak sorlar itibari ile zorlayıcı bir sınav olmadığından gerizekalı olmayan ve çalışmak için geç kalmamış azimli her öğrenci bana göre istediği bölümü kazanır. esas mesele bu iradeyi ortaya koyup hedefindeki noktanın hakkı olan çalışmayı yapmaktır. tabi bi noktayı atlamamak lazım yarışa gerideki bi noktadan başlamışsanız daha fazla gayret göstermeniz kaçınılmazdır. sizden daha yüksek algılama kabiliyetine sahip birini geçmek istiyorsanız tabiki ondan daha fazla çalışmalısınız , o ana kadar sizden daha fazla çalışmış daha iyi eğitim almış birini geçmek istiyorsanız kalan zamanda ondan daha fazla çalışmalısınız...
    sonuç olarak oldukça tembel biri olarak benim tavsiyem şu;
    çalışmak , çalışmak , çalışmak

Grubu
    Üye
    İş
    Öğretmen
    hocm öyle de oralara girenler şimdi değil çok daha önce ders çalışmaya başlıyor bnce öss süreci öyle kolay geçen bir süreç değil ama kazanmadaki en önemli etken düzenli çalışmak ve programı aksatmamak
    Polinomdu fonksiyondu
    Yeter artık beynim durdu
    Dur dedikçe de kudurdu
    Napcaz senle matematik

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    sayın Gereksizyorumcu'ya %100 katılıyorum.

tüm öğrencilerin planlı programlı azimli ve kararlı bir çalışma yaparak bizlerden ve öğretmenlerinden yardım alarak, inanırsa (ama körü körü inanıpda yan gelip yatmak yok.) başaramıyacaklaırına inanmıyorum.
    İ∫MİM İMZADIR.

Grubu
    Moderatör
    İş
    Üniversite
    Bende size katılıyorum hocam.
    Geçen yıl bizim okuldan ankara hukuğu kazanan 7-8 kişi vardı galiba. Öğretmenler sistemli ve düzenli çalışan her öğrencinin kazanacğını söylüyorlardı. Önceki yılları çok tekrar etmek gerekiyormuş. Tabi eşit ağırlıktaki sistemi bilmiyorum ama alan derslerinden çok soru çözmek gerekir.

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Diğer
    Çok çalışma düzenli ve sistemli çalış. İnşallah Allah gönlümüze göre verir. Bende Ankara Hukuk istiyorum
    İnternetim yok

Grubu
    Kıdemli Üye
    İş
    Üniversite
    Sadece inanin ve kendinizi taniyin.Baska hicbirseye ihtiyaciniz yok.Yazacak 2'inci kalemi olmayan bir arkadasim simdi ODTÜ de okuyor.

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir.

‘Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. O işe neler mani olur diye düşünürüm. Engelleri ortadan kaldırdım mı iş kendi kendine yürür’.(MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)
    Kendinize İyi Bakın…

1. Bu yazıyı beğenerek
    destek
    verebilirsiniz

Foruma üye olmana gerek yok! Facebook hesabınla yorumlarını bekliyoruz!